Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti mit válaszoltok állásinterjun?

Ti mit válaszoltok állásinterjun?

Figyelt kérdés
Mikor megkérdezik, hogy mit mondanál magadról, mesélj magadról, stb. Érdekelnek a szószerinti válaszok is, nem az internetes, sablonok :D
2018. ápr. 3. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Most szó szerint nem írnám le, de nyilván nem arról kezdek mesélni, hogy mi a kedvenc ételem.


Én így szoktam kezdeni:

ekkor és ekkor végeztem a BGE-n, ilyen és ilyen végzettségem van és nyelvtudásom. Ezután elkezdtem itt és itt dolgozni, ahol a következők voltak a feladataim:....

2018. ápr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Minden válaszod úgy vedd, hogy vigyen közelebb a vágyott álláshoz.

Jól mondta az első, ne a kedvenc kajád kezdd el taglalni. A végzettség tényleg jó, de csak akkor ha nem történt régebben mint 3-4 éve. Utána mesélj az előző munkádról - mit csináltál ott, miért szeretted.

Próbáld meg kiemelni a közös pontokat ezzel a melóval, amit pályázol! Ezt jó esetben már előre meg tudod csinálni, hisz előtted az álláshirdetés.


Én folyamatszervező vagyok, és amikor kérdeznek magamról, azt mondom, mindig is szerettem a rendszereket átlátni, jobbá tenni. (Egy folyamatszervező pedig pont ezt teszi.) Ezért tanultam meg új dolgokat, amik távol állnak eredeti végzettségemtől. Kedvenc projektem/állásom pl..... (és utána hogy miért).

2018. ápr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi, de nem engem kérdeztek, hanem téged!
2018. ápr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
elmesélem a szakmai életutam, miért pont az a szakma érdekel, hogyan tettem szert szaktudásra stb.
2018. ápr. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!