Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy bankban hogyan zajlik...

Egy bankban hogyan zajlik gyakornoknak az állásinterjú? Miket kérdeznek kb? Vagy nem túl komoly az állásinterjú?

Figyelt kérdés

Egyetem mellett heti 25 órában iskolaszövetkezet által.

Mennyi fizut adnak heti 25 órában kb?


2018. ápr. 4. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
N
2018. ápr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
? :D
2018. ápr. 4. 19:54
 3/4 A jó édes ***** válasza:
Nagyon sok olyan cég van, ami a pályakezdőknek remek gyakorlatszerzési lehetőséget biztosít, már a kezdetektől fogva értelmes szakmai munkát végezhetsz. Na, a bankok általában pont nem ilyenek. Nekik tényleg csak kávéfőzésre kell gyakornok, így általában az állásinterjú sem túl komoly. Röviden be kell tudni mutatkoznod, rákérdeznek a nyelvtudásodra, el kell tudni mondanod mennyire motivált vagy és a szokásos bullshit mázzal le kell öntened a HR-es felé mondandódat. Fizetés 900-1100 forint/óra
2018. ápr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A bankból készülj fel, nézd meg honlapjukat, Wikipédiat. Engem pl azért vettek fel, mert interjúra utazás közben legalább a Wikipédiat átolvastam róluk, így pár mondatot tudtam mondani.
2018. ápr. 5. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!