Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Traumatológusként hova menjek...

Traumatológusként hova menjek élni és dolgozni? Angliába vagy Németországba inkább?

Figyelt kérdés

Mindkét nyelvet anyanyelvi szinten beszélem, Németországban éltem gyermekkoromban, Erasmussal viszont egy Angliai egyetemen is tanultam, és az ottani légkör jobban tetszett. Mindkét helyen lenne esélyem.


Másik kérdésem, a férjem gyermekorvos, neki melyik országban lenne inkább esélye? Még sosem élt kint,de mindkét nyelvet beszéli, bár a németet csak társalgási szinten, az angolt majdnem anyanyelvin.


2018. ápr. 9. 07:16
 1/9 anonim válasza:
75%
Én Angliát választanám,ha jobban tetszett neked a légkör,akkor hidd el továbbra is jobban fog, plusz a férjed is az angolt beszéli jobban.
2018. ápr. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bármelyik országban tárt karokkal fogadnak mindkettőtöket
2018. ápr. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Anglia az egyértelmű választás
2018. ápr. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Hát hogyhogy nem a kánaán Magyarországot választod, hisz mától minden csudijó lesz....:-/
2018. ápr. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Ennyire azért nem kell beszarni a fidesztől.
2018. ápr. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én is Angliára hajlok. Kedves utolsó, nem betojtunk de ennek az országnak sajnos nincs jövője ezek után, így bármennyire is fáj, de a költözés a legjobb döntés. Több volt évfolyamtársammalcis beszéltem, ők is ezt tervezik.
2018. ápr. 9. 09:22
 7/9 anonim ***** válasza:
4év és bedől az ország. úgy szétlopják majd, hogy kereshetitek majd azt ki fog dolgozni.
2018. ápr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, úgy néz ki megvan a munkahelyünk:-)Két hét múlva utazunk ki megbeszélni a részleteket.
2018. ápr. 13. 17:43
 9/9 anonim válasza:
Sok sikert nektek odakint! :) én is megyek mihelyst tudok!
2018. ápr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!