Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

3 jó és 3 rossz tulajdonság állásinterjún. Ti mit soroltok fel?

Keress kérdéseket hasonló témában: állásinterjú

2018. ápr. 10. 12:50  Privát üzenet  

A válaszok
Én az utolsó 3 interjún megmondtam, hogy ez a kérdés úgy baromság ahogy van. Nos, 2 helyre felvettek, szóval olyan rossz válasz nem lehetett :D

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2018. ápr. 10. 13:51 Privát üzenet

Hehehe!

Állásinterjún én kérdezek.

Ennyi fizetést kérek, felvesztek vagy sem?

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2018. ápr. 10. 17:46 Privát üzenet
Legutóbb azt mondtam az interjúztatónsk, hogy nincs türelmem a hülyékhez

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2018. ápr. 10. 19:05 Privát üzenet
Felállok és megmondom hogy mással viccelődjön.

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2018. ápr. 10. 19:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De jó!!

Tetszenek a válaszaitok!!

Majdnem én is így tettem, bár azért felsoroltam gyorsan három jót és kettő rosszat..közöltem!! Többet nem tudok, hívják fel a férjemet!! Erre nevettek...Hárman voltak, de alapvetően próbáltam én irányítani a beszélgetést.

Kicsit begyöpösödött módszer a férjem szerint is. Munkájából adódóan Ő is szokott interjúztatni, de teljesen más jellegű munkakörben.Így, ami az egyik helyen pozitív az a másikon esetleg épp nem nyerő!!

# 5/6Időpont 2018. ápr. 11. 02:17 Privát üzenet
Pont múltkor beszélgettem pár recruiterrel, és épp arról panaszkodtak, hogy mennyire utálják, amikor a line managerek egy interjún felteszik az ilyen típusú kérdéseket. Ennél jobban csak azt utálják, ha valaki azt válaszolja rossz tulajdonságnak, hogy "Túl maximalista vagyok." :D

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2018. ápr. 11. 21:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha nem tudok magamról rossz tulajdonságokat mondani akkor az azt jelenti, hogy önimádó vagyok? Vagy mit jelent?
Ez jó tulajdonság, hogy ennyire "bolondos" vagyok?
Mondta már a párod, hogy mi a legrosszabb tulajdonságod?
Zárkózottság ellen mit tegyek? Egy emberrel szívesen beszélgetek, kezdeményezek is, de nagyobb közösségbe (már mondjuk az 5 fősbe! ) nem tudok beilleszkedni. (több lent)
Nektek milyen rossz tulajdonságaitok vannak?
Olyan emberért, akit nem szerettek feláldoznátok olyan testrészeteket amik nélkül tudnátok élni, csak mégse úgy?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!