Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lidl-nél és Burger Kingnél...

Lidl-nél és Burger Kingnél szoktak keresni diákmunkásokat? Diákszövetkezetbe kell menni?

Figyelt kérdés
Van a közelben mindkettőből, ezért szívesen dolgoznék ott diákmunkásként. Náluk próbáljak beadni önéletrajzot vagy ilyenkor is diákszövetkezeten keresztül kell? Esetleg jobban megéri diákszövetkezethez menni egyből, hogy hátha a tanulmányomnak megfelelő munkát találnak? Ha igen, melyik diákszövetkezet a legjobb?

2018. ápr. 11. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Igen, mind a kettő szokott diákmunkásokat alkalmazni, menj be és kérdezd meg, hogy jelenleg keresnek-e és ha igen,akkor melyik iskolaszövetkezethez menj. Önéletrajz nem kell ilyen helyekre... Melódiákot tudom ajánlani, Pannonwork.. igazából egyik kutya másik eb.
2018. ápr. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
35%

A Burger Kingben dolgozom diákként és csak ajánlani tudom. Nekem egyetem mellett tökéletes, elég jó a fizetés és rendkívül rugalmasak. Sok olyan kollégám van, akik középiskolások, rájuk még jobban figyelnek a beosztás szempontjából. De igazából, ha még tanulsz te mondod meg mikor és mennyit tudsz dolgozni.

Pesten a Burgerbe én a Worklanden keresztül kerültem be, érdemes oda menni először az Arany János utcánál vannak. Kedvesek, segítőkészek, kicsit későn 12.-e után szokot jönni a fizetés, de legalább ők mindig utalják és egy forintot se húznak le belőle. Kivéve az első fizuból, ott levonnak, ha jól emlékszem egy ezrest tagságinak, de az mindenhol így van.

A Lidl nem ismerem, de a BK tényleg jó!

2018. ápr. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
84%

Jó a BK? Szar rabszolga munka az egész, 20 mp-re sincs megállás és erőltetett menetben kell végignyomnod a 8 órát. Ha kicsit megállsz, mert épp nincs tényleg dolgod, akkor húzzál mosogatni 20mp-ig, aztán rohanj vissza a másik munkához, mert időközben lett ott is melód. Úgy van kialakítva, hogy ne lehessen megállni kicsit sem.

Diákoknak jobban fizetnek legalább, de a munka akkor is egy legalja robotmunka, sosem ajánlanám senkinek ennyi pénzért. Nem véletlenül jönnek-mennek az emberek, hanem mert nagyon kevesen akarnak ott dolgozni, hamar rájönnek milyen és inkább lelépnek. Kérdező én inkább más helyet ajánlánék, hogy keress.

2018. ápr. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
43%
Igen, ilyen is van, de szerintem ez függ attól melyikbe mész. Ahol én vagyok ott normális a vezetőség, persze, ha nincs vendég akkor takarítás van, meg kuponnapokon mélytorkos. De alapvetően nálunk bírható, pedig plázás étterem.
2018. ápr. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
80%
Én a westendben voltam, komolyan 30mp pihi sincs... ha épp sül valami és nincs rendelés és semmi dolgod alapvetően, akkor fogjál rongyot és takaríts ha kell, ha nem. Vagy mosogass, vagy bármi arra a pár mp-re, aztán húzz vissza a dolgodra, mert tuti, hogy pár mp múlva rohanhatsz csinálni a "rendes" dolgodat. Elég volt 1 hét ebből, köszönöm :D
2018. ápr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!