Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Értékesítő mérnöknek pontosan...

Értékesítő mérnöknek pontosan milyen feladatot kell ellátnia?

Figyelt kérdés
Megéri csinálni? Általában mennyi a kezdő keresetük?

2018. ápr. 16. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Nemtudom mennyit keresnek, de én nem csinálnám.

Többnyire valamilyen műszaki cucc "népszerűsítése", értékesítése. Új cégek felkeresése, bemutatkozás, termékbemutatás, probléma keresés, megoldási javaslat...

Általában van valamiféle jutalékos rendszer is, hogy nagyobb legyen a motiváció a nyomulásra.

Szerintem ennél jobb mérnöki feladatok is találhatók a piacon.

2018. ápr. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szarul keresnek és szar a meló. Felülről a főnök cseszteti őket hogy nem teljesítették a lehetetlen kvótát, alulról meg a megrendelők mindenféle probléma miatt. Sok értékesítő mérnököt ismerek, nem jó munka.
2018. ápr. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek! Ellenben kvázi kezdő vagyok, bár műhelyben nevelkedtem. Nem beszélve arról, hogy szinte a pro-n csak ilyen állásokat hiredtnek:)
2018. ápr. 17. 12:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kiprobalhatod magad benne. Ha nem is maradsz azon a teruleten, hasznos skilleket lehet elsajatitani.


A csesztetest illetoen #2-nek nagyjabol igaza van, szoval kell hozza kitartas meg egyfajta beallitottsag.


Elso helyemen 200 netto + kocsit kaptam, azota ez szepen nott. Jo ceget kell itt is talalni.

2018. ápr. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!