Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek milyen választ...

Szerintetek milyen választ lehetne, lenne érdemes adni az alábbi, vagy ehez hasonló kérdésekre? Holnap megyek egy állásinterjúra és szeretnék felkészülni.

Figyelt kérdés

Hogyan folytatódna az ajánlattétel, ha egy ügyfél technikai problémával nézett szembe, de egyik javaslat sem működik?


Hogyan magyarázza el az [X] termék használatának előnyeit a versenytársak szolgáltatásán keresztül?


A kulcsfontosságú potenciális ügyfél olyan szolgáltatást kér, amelyet jelenleg nem kínálunk. Hogyan reagálna?


A vezetõ olyan célt határoz meg, amelyet Ön szerint nem reális. Hogyan reagál rá?


Mi a tipikus értékesítési hívás, mint egy értékesítési mérnök kezdeményez?


Hogyan biztosíthatja, hogy a közönség megértse a komplex technikai feltételeket?


Mi a legnagyobb kihívás a technikai részletek kommunikálásában?


Mi inspirálja, hogy jó legyen a munkájában?



2018. ápr. 19. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Az megvan hogy neked simán lehet más a nehézség a technikai reszelteknél, mint nekem?


Ezekre nincs “jó” válasz.


Simán lehet, hogy nekem a legnagyobb nehézség az, hogy ne beszéljek túl szakzsargonban, vagy ne legyek fellengzős, öntelt ha tudom, hogy valaki kevésbé ért hozza, vagy pont az a nehézség, hogy nehezen adom egy rendszer elemeiről a részleteket, mert csapongok...

2018. ápr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz rá válaszolni, nem neked való a munka.
2018. ápr. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!