Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » (Szakmai) önéletrajzban, ha...

(Szakmai) önéletrajzban, ha külön ki akarom emelni az AutoCAD tudásom, azt hogyan tegyem? Mit írjak még mellé?

Figyelt kérdés

Azon kívül, hogy az önéletrajzban vastagon van szedve. (Nem ilyen "kiemelés" érdekel)

Úgy van oda írva szó szerint, hogy "AutoCADben történő tervezés, rajzolás (haladó szinten) "

Ezen kívül még mit írhatnék szerintetek ide? Főleg, ha egy álláshírdetésben az a lényeg, hogy jól tudjak AutoCAD-ben rajzolni. (Jól tudok).



2018. ápr. 24. 23:37
 1/9 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzáfűznék, hogy pályakezdő vagyok. Jelenleg dolgozom, a jelenlegi (első) munkahelyemen nem kellett AutoCAD-ben rajzolnom. Tanulmányaim alatt tettem szert AutoCAD tudásra. Versenyen is voltam. (Nem lettem első, de utolsó sem. Középmezőnyben végeztem)
2018. ápr. 24. 23:50
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem simán csak hagyd abba a kamu kérdések írogatását.
2018. ápr. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1

Megkérdezhetem, hogy Te miről beszélsz?

2018. ápr. 25. 04:49
 4/9 A kérdező kommentje:
Vagyis jobban mondva #2 (aki Te "#2"-ként az első válaszoló vagy)
2018. ápr. 25. 04:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A szakmai kompetenciák között az első legyen az autocad.

CV-ben ennyi.

Csatolj a jelentkezéshez pár referenciát amit autcad-al rajzoltál.

Ennyi.

2018. ápr. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A HR-es semmit nem tud kezdeni az AutoCAD-ben rajzolt rajzaiddal, de csatolhatod, hátha megmutatja egy szakmabelinek. :D De szerintem írd bele, hogy miket terveztél (ha terveztél) rajzoltál AutoCAD-ben. Felsorolásban néhány példa elég.
2018. ápr. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5-össel egyetértek Érdemes beírni...
2018. ápr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 TappancsMancs ***** válasza:
Részletezd ésszerű mértékig amit el tudsz készíteni/készítettél. Csatolni nem kell, nincs erre idő. Ha csatolod akkor külön mellékletben legyen megfelelően elnevezve.
2018. ápr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a felteszed valami faces fórumba, hogy megmutatod az önéletrajzod + tanácsot kérsz, sztem segítenek + lehet munkát is találsz.
2018. máj. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!