Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vállalhatok e korrepetálást?

Vállalhatok e korrepetálást?

Figyelt kérdés
Most végzem el a 10.osztályt és nyáron a nyelvtanulás meg egyéb dolgaim mellett nem lenne időm rendes diákmunkára,ezért gondoltam,hogy korrepetálhatnék,de nem tudom lehet e ennyi idősen?Ha igen,akkor mennyit kérjek el?(Amugy németből vagy angolból esetleg földrajzból tudnék mert németből csak ötösöm van meg föciből is,angolbol meg négyes vagyok.)

2018. ápr. 26. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
80%

Lenne rá jelentkező? Ha nem akkor nagyon nehezen tudnál ezzel pénzt keresni, szerintem inkább bíznak meg egy felnőttet ezzel.

A te tudásoddal általános iskolásokat tudnál korrepetálni (nem biztos, hogy 100%-os tudással), szerintem nyáron nincs is erre nagyon kereslet, inkább év közben.

Nincs megszabva vállalhatsz-e, de szerintem jobban járnál más munkával, hol laksz?

Ha nagyobb város közelében, akkor akár alkalmi munkát is tudnál végezni, mint diák. Jobban megérni pénzben is, nézz utána milyen lehetőségeid vannak. Nekem már volt 3-4-5-6 és 8 órás munkám is, szóval egyáltalán nem lehetetlen.

2018. ápr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szűk körben, ha van rá kereslet akkor biztosan, de nem lenne szerencsés hírdetni. Mennyiért? mindenütt más az árfolyam, de semmiképpen nem kérhetnél annyit mint egy végzett tanár
2018. ápr. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!