Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Németországi körmösök válaszát...

Németországi körmösök válaszát várom?

Figyelt kérdés

Németországon belül a müncheni árakra vagyok kíváncsi. Hogy keres egy körmös, (sajnálom ha túl indiszkrét vagyok) szeretném tudni, hogy milyenek kint az árak. Vagy ti milyen árakkal dolgoztok. Ha nem kommentben akkor privátban is várom az üzeneteket.

Pl.: egy S-es épített zselés műköröm egy két kővel. Milyen árban van?

Köszönöm előre is a válaszokat



2018. ápr. 29. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem igen, németországi “körmösök” válaszát várod.
2018. ápr. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha még értenem is mit akartál ezzel mondani
2018. ápr. 30. 00:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért nem mész fel hasonló szalonok honlapjaira és mazsolázod végig az ottani árakat?

Ha értenéd is...

2018. ápr. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szerinted nem kerestem már?

Édes Isten... Ha találtam volna valamit akkor nem teszek fel itt kérdést... mondjuk..

Értékelem az okoskodásodat, de máskor fogalmazd meg érthetőbben a válaszodat és kevésbé degradálóan, úgy talán megértem ;)

2018. máj. 1. 01:14
 5/7 anonim ***** válasza:

új 75 EUR

feltöltés 40 EUR

2018. máj. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! :)
2018. máj. 10. 12:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Ém bvarosban jarok szalonba, sok pici thai lány, s-es porbol epitve 34 euro, toltes 26 euro, ez natur.

francia vagy szin plusz 5 euro

zselebol plusz 5 euro.

2018. jún. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!