Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állatorvosi diplomával mennyir...

Állatorvosi diplomával mennyire lesz nehéz amerikában elhelyezkedni munkavállalói vízummal?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy jelenleg még el sem fogadják kint a diplomát, én ősszel kezdeknaz egyetemen. Szóval 5-6 év múlva lesz fontos, de addig is érdekelne a véleményetek... Főleg diákoké és ott fégzetteké.
2018. ápr. 30. 19:30
 1/6 A kérdező kommentje:

*végzettek.


A többiért is bocsi, ha van még...

2018. ápr. 30. 19:30
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Hát ne haragudj, de ma olyan gyorsan változik a világ, hogy azt nem lehet megmondani, mi lesz 1 év múlva - nem ám, hogy 6 év múlva...!


Előbb végezd el az egyetemet és az utolsó év előtt elkezdhetsz ilyenről érdeklődni - akkor már valós válaszokat is kaphatsz.

Bocs, de most még az is lehet, hogy el se tudod végezni .

2018. ápr. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Arról nem is beszélve, hogy Amerika elég nagy (Észak, Közép, Dél,), elképzelhető, addigra más elnök lesz más elképzelésekkel, stb.
2018. ápr. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amerikában nemigen fogadnak egy magyar diplomát. Amúgy meg ha Oxfordról van diplomád sem lehet csak úgy Amerikába kimenni. Szponzor kell vagy átlagon felüli képességek amiket ügyvédnek bizonyítani kell stb. nem egyszerű. Úgy lehet kijutni talán, hogy egy multin keresztül vagy tanulni kimenni vagy ha valami családtag kinn van.
2018. ápr. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nulla, mert Amerikában nem fogják elfogadni a diplomádat. :)


Hacsak nem pl. IT-s vagy, ami annyira nem változó, de az orvosi protokoll már akár Ausztriában is tök más, mint nálunk, hát még U.S.-ben.

2018. máj. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat... Utolsó Te elolvastad a kérdésem leírását is?


Tudom, hogy jelenleg nem fogadják el, de ezen dolgozik az egyetem.

2018. máj. 2. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!