Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek Budapesten magánta...

Szerintetek Budapesten magántanárként (hivatalos tanári végzettség nélkül, viszont valós nyelvtudással) mennyit kérhetnék el egy 60 perces alkalomért újlatin nyelvekért (olasz, francia, portugál)?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 30. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
36%
Ha legalább emelt érettségid van belőle, akkor kb. 2000 Ft-ot.
2018. ápr. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
98%

Magántanáros oldalakon nézd meg az árakat és lőjj kissé alá.

Azért a tanításnak is van módszertana, hiába tudod a nyelvet. Tapasztalat - egyetem mellett magántanítottam. Nem mindig olyan könnyű az, magát a tanítási technikát is meg kellett tanulni.

Ha tényleg jól beszélsz legyenek kommunikációfókuszú óráid. PT-ért sztem 3-3500-at simán kérhetsz (ha van jelentkező...), francia 3000 tűnik reálisnak, olasz nehéz, mert sok olasz él itt aki tanít, lenyomják az árakat.

2018. ápr. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!