Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarországon mikor lesz...

Magyarországon mikor lesz apple pay hivatalosan?

Figyelt kérdés
Valaki nem tudja mikorra várható ebben a putri országban valami értelmes dolog mint pl az apple pay? Gondolok itt a telefonos és az apple watchos fizetésre.

2018. máj. 2. 08:13
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Tudom, nincs rajta alma logó, szóval ez sokkal-sokkal rosszabb, de: [link]
2018. máj. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem már van a bankomnál mobilfizetés évek óta, de te várj az Apple-re, hogy minden vásárlásodból 3%-ot levegyen.
2018. máj. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert a bankod nem vesz ke semmit ugye...
2018. máj. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De levesz 0,9-1,5%-ot. Az Apple meg a dupláját. A szokásos módon.
2018. máj. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]

Lassan talán hozzánk is elér, de szerintem legjobb esetben is ősszel, vagy mégkésőbb. Mondjuk az durva, hogy Ukrajnában előbb lesz, mint itt...

2018. máj. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

És abból milyen hátrányod van ha az Apple levesz akármennyi százalékot?

Mindenkinek jó az Apple pay. A felhasználónak mert egyszerű, biztonságos, a szolgáltatóknak több ügyfél és nagyobb bevétel, az Applenek szinten bevétel. Hol a probléma?

Jaaaa, tudom. Menő szidni az Apple-t.

2018. máj. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az a problámám vele, hogy a kereskedőnek be kell építenie az áraba a pluszköltséget amit levon tőle az Apple, így nekem is drágább lesz a termék emiatt.
2018. máj. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

#1 Előtte nem lenne rossz elolvasni, hogy mit küldesz. A Simple megoldása csak androidos telefonokhoz érhető el, iPhone-hoz nem.


Amúgy jöhetne végre ide is az ApplePay...

2018. máj. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az Apple még mindig nem engedi használni az NFC-t az app fejlesztőknek vagy mi? Mert az egy vicc lenne.
2018. máj. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A fejlesztőknek nem, de az Apple pay azon megy.
2018. máj. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!