Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldi munkahelyre merre...

Külföldi munkahelyre merre lehet jelentkezni?

Figyelt kérdés
Gépészmérnökként végeztem, pályakezdő vagyok angol nyelvtudással, szeretnék kimenni elsősorban nyugati országokba, hol tudol pályázni állásokat?

2018. máj. 3. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
reed.co.uk
2018. máj. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 közvetítő cég által gondoltam kiutazni, pár ismerősöm foglalkoztatva volt már így több helyen, nem direktbe gondoltam a jelentkezést, de nagyra értékelem a megfelelő hangvételű választ... ezért is tervezek Magyarországon maradni mert olyan kedvesek és segítőkészek az emberek :)
2018. máj. 3. 11:13
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ott minden jobb lesz meg a kolbász is kerítésből...

de amúgy ha neked pálya gépészmérnökként mosogatni akkor sok sikert!

2018. máj. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Meg ha valaki közvetítőn keresztül megy... háát az a teljesen életképtelen kategória..:D
2018. máj. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Google, kulfoldi munkakozvetito iroda
2018. máj. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogy végeztél te el egy mérnöki szakot, ha ennyinek nem tudsz magadtól utána járni?
2018. máj. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mérnökként nulla tapasztalattal nagyon nehezen találsz külföldön melót. Akkor inkább felvesznek egy helyi kezdőt aki anyanyelven beszéli az ország nyelvét. Ezért kell 1-2évet lehúzni itthon. Ha van tapasztalatod és úgy mész ki akkor már jobb a helyzet.
2018. máj. 5. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én Angliában jártam elég jó egyetemre és így is Pesten fogok dolgozni egy multinál mert pályakezdőként iszonyat nehéz munkát kapni kinn mert annyi diplomás van. A friss diplomások nagy része évekig még utána bárokban meg szueprmarketekben dologozik mire talál valamit. Szóval mndenképpen tapasztalat kéne előtte lehetőleg egy olyan cégnél amit kint is ismernek. Közvetítő iroda jó munkát nemigen közvetít csak olyat, hogy menj gyárba bejelenés nélkül 6 font per órában. Ha arra nem vagy képes, hogy magadtól eljuss egy interjúig akkor felejtsd el.
2018. máj. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nem segítőkézség kérdése amúgy, ha diplomás létedre fingod nincs ennyiről akkor valóban nem ott a helyed. Ha Magyarországon nehéznek tartod az elhelyezkedést azt itt szorozd meg 100al. Évi kb fél millió ember diplomázik vagy 130 egyetem van ezen a kis p.csa szigeten. Nagyon jól megvannak nélküled. Ha meg ismerősöd úgy ment ki akkor kérdezd meg őt, de erősen kétlem, hogy csak úgy Magyaroknak osztogatják a jobbnál jobb munkákat közvetítő cégeken keresztül amikor egy mcdonaldsos munkára kb 1 napon belül van 500 jelentkező.
2018. máj. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!