Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy jöttél rá mit dolgozz...

Hogy jöttél rá mit dolgozz egész életedben?

Figyelt kérdés

Elmúltam 25 jelenleg családi vállalkozásnál dolgozom (nem az én családom) és elég keveset keresek. Plusz nem lelem benne örömöm.

Próbálom kitalálni hogy mi lenne az a foglalkozás amit örömmel dolgoznék életem végéig.

Ti hogy jöttetek rá?

Szociális munkásként végeztem az egyetemen, de a gyakorlat alatt kiégtem benne.

Sajnos nem értek annyira egyenlőre semmihez, amiket kipróbáltam nem életre szóló foglalkozások.

Szeretek vezetni de félnék kamiont vezetni mert húzós a szállítási határidő. Értek alaphangon a photoshophoz illustatorhoz de kevés grafikusnak, bár talán ezeket élvezem egyenlőre a legjobban. Nem vagyok pda meg vissza a gyerekektől, nem értek a matekhoz.. mérnöknek sajnos emiatt kizárt.. szeretek rajzolni, festeni művésznek és tetoválónak kevés. Az irodai munka nekem szegényes. Szeretem ha pörgös a munka ha nincs idő unatkozni és szeretem ha van kihívás. Személyi edzőnek viszont lusza vagyok.

Valakinek tipp esetleg egy olyan hivatáshoz ahol lehet keresni is? Nagy lelkesedéssel tanulok, angol középfokú nyelvvizsgam van és tanulom a németet.

Köszi ha segítesz

L/25



2018. máj. 4. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Én középsuliba utolsó éven,àllàsokat néztem plusz figyeltem mibe van gempa,sok embert kérdeztem errõl,így mentem el fejlesztõnek tanulni és lettem az.
2018. máj. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt ezen az oldalon mindenki programozo meg fejleszto.
2018. máj. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Eredetileg nyelvszakot végeztem, tanár akartam lenni, de hamar megutaltam, elmentem SSCbe first levél helpdesken, most onnan váltottam nem rég second levelre, de hogy mit akarok egész életemben csinálni meg nem tudom, kérdező ne aggódj jelentkezz olyan munkára ami tetszene, előbb utóbb össze jön, meg a puding próbája az eves
2018. máj. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

w3schools.com csináld végig az összes tutorialt.

Ez kapcsolódik leginkább a grafikusi körhöz, amiből még is lehet élni.

Vagy fess ki mandalàkat és próbáld meg eladni.

2018. máj. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Figyelj ez nem álomvilág vagy amerikai film (habár amerikában is messze nincs kolbászból a kerítés) azt kell csinálni amire képes vagy és a lehető legjobban fizet. boldogságot meg a kumbayat nem fogadják el a pénztárnál. Ha van dellám boldog vagyok általában. Amúgy meg ezekkel a parameterekkel McDonald's. Középfokú angol az semmi ne a németet tanuld hanem az angolt vidd fel felsőfokra kezdetben azzal már lehetne valamit kezdeni mert ahova ténylegesen kell a nylev és nem csak azért, hogy jól nézzen ki az önéletrajzon oda a középfok édeskevés.Utána esetleg megtanulhatsz még egy nyelvet. Ha valóban tudsz egy nyelvet nagyon jól az már kb egy szakma önmagában.
2018. máj. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket. Középiskolában programozást tanultam köszönöm ezt a w3school oldalt nézegetni fogom.

Ha valakinek volna még tippje azt megköszönném :)

Egyszer töltöttem ki ilyen tesztet, hogy milyen szakma illene a személyiségemhez, és a teszt is azt írta ki, hogy túl sok minden felé érdeklődöm nincs egy szakma amit tudna javasolni :D

2018. máj. 8. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!