Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keresel jelenleg?

Mennyit keresel jelenleg?

Figyelt kérdés
Ha lehet kicsit részletesebben: hol, hány éves vagy, milyen területen dolgozol? :)
2018. máj. 5. 10:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
64%
Miért van az, hogy az ilyen kérdéseknél a kérdező SOHA nem mondja el, hogy ő mit csinál, mennyit keres stb.?
2018. máj. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
59%
Én meg azt nem értem, miért kell ezt megkérdezni minden-héten.
2018. máj. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
82%

220 ezer nettó.

Plusz havi 25 ezer cafeteria (BKK bérlet 100%, a többi SZÉP kártya)

Plusz évi 2x bónusz:karácsony meg május. (1-1 havi fizetés pluszban)


24N


Logisztika Bp.

2018. máj. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
16%
Még, hogy a nők kevesebbet keresnek... lásd az elöttem szólót.
2018. máj. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Én Kelet-Magyaországon lakok, 35F.


Beszerzőként dolgozok multinál.


250 nettót keresek, cafeteria nincs csak a bejárást fizetik, más nincs. Viszont van még kb nettó 800 ezer bónuszom/év, 2 részletben, meg szoktunk a gyártott termékekből is kapni ajándékot.

2018. máj. 5. 11:02
 6/30 anonim ***** válasza:
72%

40 éves férfi vagyok.


Kereken nettó 300 ezret keresek, Mercedes szalon-értékesítő. Megyeszékhely.


Választhattam, hogy alap nettó 160+jutalék vagy a fix 300 ezer nettó. Én a másodikat választottam, pedig lehet az elsővel jobban járnék, ahogy hallom hasonló területen dolgozóktól de én meg jobb szeretem a biztosat. De fontolgatom még..

Viszont kb évi 6x visznek külföldre, azt baromira szeretem :D pár konferencia + korlátlan kaja pia szórakozás :D

2018. máj. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
72%
500 bruttó, 26/f Bp. Szoftverfejlesztes
2018. máj. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
62%

420 netto, évi 15% bónusz, céges kocsi korlátlan üzemagany fogyasztással, majd 1 millió Ft Cafeteria/év


27/F - IT területen dolgozom

2018. máj. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
85%

Főpolgármesteri hivatal 28 éves nő


A nettóm most 190 ezer havonta, plusz évi 200.000 ruhapénz, évi 200.000 kb rekreációs támogatás címen adott pénz, évi 300.000 prémium... cafeteria is sok van, idéntől végre fizetik a 10 ezres bkk bérletet is, eddig ez nem volt, fizetnek havi kb 12 ezer egészség pénztár kártyát, havi 18 ezer erzsébet utalvány, önkéntes nyugdíj számlára meg kb 20 ezret..én elégedett vagyok nagyon

2018. máj. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
24%

Érdekes, hogy itt mindenki milyen jól keres, miközben lopja a napot a gyakon. :XD


Én akkor leírom, hogy az ország kizsákmányoltabb része csupán minimálbért keres és ha szerencséje van, azaz be is jelentik, akkor ez az összeg bruttó 180.500 Ft körül van, amiből ki lehet számolni, hogy miután a 33%-át elveszi a kormány, milyen csodás élete van a "megbecsült" dolgozóknak, akiknek sokszor még pisilési vagy ebédidőt sem biztosít a T. Munkáltató és ha nem tetszik, el lehet menni vagy marad a közmunka rabszolgabérért.


Persze, most megint lehet jönni az "okos" tanácsokkal, de akkor is úgy láttam jónak, h valaki leírja a kőkemény igazságot is a sok szép mese mellé.


Örülök, hogy olvasni olyanokat is, akiknek bejött az élet, de jó, ha azzal is tisztában vannak az olvasók, hogy nem mindenkinek és azok vannak többségben, csak nekik nem mindig van idejük ide írogatni, meg nyilván nem is dicsekednek vele, szóval az ő nevükben szóltam.

2018. máj. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!