Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit lehet profitálni...

Mennyit lehet profitálni néhány hónap Angliai fizikai mukával, pl. mosogatással?

Figyelt kérdés

Ha levonjuk a repjegytől kezdve, a kaján és a szálássomon keresztül, az összes kiadást, akkor mondjuk 3 hónap alatt mennyit lehet profitálni?


Azért csak ennyi idő, mert ennyi idő alatt kellene a mostani béremhez képest több pénz.

Itt Magyarországon 500 000 Ft-ot tudnék a fizetésemből 3 alatt félre tenni!



2018. máj. 5. 16:19
 1/5 Bak Norbert ***** válasza:
Folyami hajón kb 900-1200 euro/hó összeget tennél félre, azonos időszak alatt, mivel se repjegy költséged, sem kaja, sem szállás költséged nincsen és lehet hogy heti 2 napot még itthon is vagy , pl. ha Dunára mész.
2018. máj. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1. Hát az jó is lenne, de engem oda nem vennének fel, mert amiket eddig néztem oda minden pozicióra szakmával rendelkezőket vesznek fel... Pl. Pék.

Nekem meg diplomám van, s igaz hogy van angol nyelv vizsgám, de a valóságban nem biztos hogy boldogulnék egy olyan állásban ahol folyamatosan kell beszélni az emberekkel, angolul.

2018. máj. 5. 16:31
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Ha 3 hónap alatt 500 át itthon felreteszel, akkor eszedbe ne jusson kiemenni mosogatni...
2018. máj. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
6 éve élek Angliában és biztosan állíthatom, hogy úgy tudnál csak ennél többet félrerakni, ha lenne ismerősöd akinél lakhatsz ingyen, kér NI interjúra időpontot az érkezésed után másnapra és munkát találni max 2 hét alatt.
2018. máj. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
95%
Pár hónap alatt örülsz ha 0-ra kijössz.
2018. máj. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!