Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 2 hónap után felmondók Milyen...

2 hónap után felmondók Milyen szabály vonatkozik rám s a munkáltatóra?

Figyelt kérdés
Meghatározatlan időre alkalmaztak papíron 30 kapok kézbe 1000ftóra (külsős pincér) Felmondásomkor jöttek, hogy a pénzt vonak le mivel még 3 napot bevállaltam de nem akkarok menni. Ezt megtehetik? Tanácsot kérnék, hogy hogy mondjak fel s, hogy követelhetem a pénzem jogosan?
2018. máj. 8. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Menj el ügyvédhez, nagyon gyorsan meg fog oldódni a probléma, ugyanis itt konkrétan adócsalás történik.
2018. máj. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az ügyvéd pénzbe kerül.....
2018. máj. 8. 22:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha 3 napot vállaltál és nem csináltad meg, ne legyen már pofád elkérni rá a pénzt.
2018. máj. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem azt a pénzt kértem amiért nem dolgoztam meg hanem ök a ledolgozot óráimból vonának le ha nem válalom be a 3 napot
2018. máj. 11. 00:45
 5/5 anonim válasza:
86%
Minden munkahelyen van felmondasi idő ha nem tartod be természetesen levonjak
2018. jún. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!