Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A BT-nél mennyi az átlagos...

A BT-nél mennyi az átlagos fizetés?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Change Managerként a British Telecomnál mennyit lehet keresni?



2018. máj. 8. 17:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Haha szóval ezt még mindig keresik? :)

Amikor anno engem megtalált a fejvadász erre, 500 nettóról regélt.


2 hónapja interjúztam oda, de az első körnél megálltam mert elég aljas volt 1-2 kérdés.

Ha ez az amihez német is kell meg "solid IT knowledge", olyat bekérdeztek első körös videóinterjún IT témakörben, hogy csak lestem, pedig van fogalmam az ITról.

Meg is haragudtam mert akkor miért nem lehet kiírni az elvárásokhoz hogy mi a specifikus terület (azért nem mindegy hogy a szerver vagy voip setupot changeelik vagy a szolgáltatásokat vagy mindkettőt)?

Persze a leírás tök sablonos volt.


Nem szeretem az ilyen sunyi cégeket, akik még válogatnak (vagy tudás, vagy fizu miatt). Pont ugyanígy járnak hogy hónapokig kereshetnek.

2018. máj. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!