Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldön könnyű fizikai...

Külföldön könnyű fizikai munka? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Gondolkozok rajta hogy kimennék külföldre egy kis időre hogy szerezzek pénzt továbbtanulásra, lakásra. Most itthon dolgozok egy gyárban de amilyen fizut itt kapok az semmire se elég, ráadásul itt azok vannak megbecsülve akik nem dolgoznak.. Tudtok külföldön megbízható helyet ahol tényleg KÖNNYŰ fizikai munkát kell végezni?
2018. máj. 9. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen helyen dolgozol ? :D Ez nem te vagy : [link]
2018. máj. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Általában a fizikai munka baromi kemény nyugaton. Vannak jobb helyek is de oda nem vesznek fel nullkilométeres migránst. Azokat a legalja legokádékabb melókra veszik fel mindig és ha ott megállod a helyed akkor lehet jobb melód, csak sokan nem jutnak el oda hamarabb szednek össze valami sérvet vagy rokkannak le.
2018. máj. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első: de :D ugyanez a helyzet itt is :D

Második: rokonaim dolgoznak külföldön jó pénzért, ugyanannyi munkáért mint itt. Csak velük nem vagyok olyan közeli viszonyban hogy erről kérdezzem őket. Azért gondoltam hogy esetleg lesz itt valaki aki kiment és jó munkát talált.

2018. máj. 10. 12:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Milyen nyelven tudsz? Milyen szinten?


Van egy jo par munkakozvetito.

2018. máj. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Angol középfok de szívesen tanulnék más nyelveket is. Meg néztem hogy pl. gyári munkához nem kell nyelvtudás.
2018. máj. 14. 08:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Inkabb nemetet tanulj. Hamarabb talalsz munkat.


nemetorszagimagyarok google

2018. máj. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!