Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit ér meg a külföldi munka?

Mennyit ér meg a külföldi munka?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy más nem döntheti el helyettem, ezért inkább véleményekre lennék kíváncsi.

Mi a jobb? Külföldön több pénzt keresni, de egyedül élni távol a családtól, páromtól. Vagy otthon kevesebbet keresni és együtt lakni a párommal.

Ő most talált új állást, ami magyar viszonylatban jól fizet, három éves szerződést ír alá, addig biztos nem jön ki velem. Tehát maradjak vele otthon kevesebb pénzért, de együtt vagy induljak el egyedül és majd később kialakul ki költözik kihez?


2018. máj. 11. 01:00
 1/4 anonim válasza:
100%
Én csináltam ilyen távkapcsolatot, akkor is azt mondtam, hogy soha de soha többet! A párom 3-4hetente járt haza, iszonyú volt. Ez persze nagyon emberfüggő, ki hogyan éli meg az ilyen dolgokat, kinek mi a célja az életben, ki mennyire képes egy ilyen szituációban az adott célra koncentrálni.. Nekem ez nagyon nehezen ment, főleg hogy nem volt beleszólásom az egészbe (ennek az okát hagyjuk). Én nagyon ragaszkodó típus vagyok, plusz ha kapcsolatban vagyok, mindent szeretnék a párommal megosztani, közös programokat csinálni, együtt élni, hát ami úgy átlagban hozzá tartozik egy normális kapcsolathoz. Ebben az időszakban (2év) végtelenül boldogtalan voltam, és ez kihatott az életem minden területére. Életem legrosszabb 2éve volt. Ha lett volna beleszólásom a dologba, azt mondtam volna, hogy ne menjen el, inkább éljünk kevesebb pénzből, de együtt. És nem mennék bele ilyen kapcsolatba soha többet, ahol ilyen kilátások vannak, mert engem speciel kicsinál ez
2018. máj. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a te döntésed. Ha 23 éves vagy és csak egy barátnőcskéről beszélünk akkor azt mondanám ne utasíts el egy lehetőséget sem miatta mert lehet, hogy pár év múlva úgysem lesztek együtt és akkor se p.ina se posztó. Ha 35 éves vagy 5 éve együtt vagytok és esetleg gyerek is van akkor azt mondom ne menj mert az elég cigány élet.
2018. máj. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TappancsMancs ***** válasza:
Az első két válaszolóval egyet értek. Azt lehet hozzátenni ha már komolyabb a kapcsolat és úgyis jól keres akkor találjatok ki egy jó spórolási rendszert és keress te is jobb állást itt.
2018. máj. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

jah, lehetőségektől függ. ha nekem lenne párom, aki ráadásul még átlag felett keres, akkor én már nagy valószínűséggel nem mennék külföldre egyedül, hát még mi lenne, ha esetleg én is tudnék jobban fizető munkát találni.


meg persze az is kérdés, hogy mennyivel tudnál többet keresni külföldön.

2018. máj. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!