Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen diákmunkát érdemes...

Milyen diákmunkát érdemes vállalni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy jo kategoriaban vagyok e. Szeretnék érettsegi utan diakmunkat (egyetemre megyek tovabb es jo lenne akkor is folytatni). Nézegettem kulonbozo oldalakat ahol ezeket hirdetik es tapasztalatokra lennek kivancsi mit erdemes vallalni. Gondolkoztam ilyen telefonos ügyintező (T-mobile) vagy valamilyen boltban lenyeg az lenne hogy rugalmas legyen. Milyen tapasztalataitok vannak mit erdemes vállalni ? Illetve nagyon faraszto ?
2018. máj. 12. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, ennyit változott a világ, mióta én 6-8 éve utoljára diákmunkáztam, de - akkoriban - ez nem teljesen így működött. Érettségi után bementem egy-két iskolaszövetkezetbe, és tök boldog voltam, hogy 2-3 hét után egyáltalán tudtak valamit adni. Nem válogattam, nem is volt miből. Illetve de, elfogadom vagy sem, de ha nemet mondasz mondjuk kétszer egymás után, lehet, hogy harmadszorra már nem szólnak, hanem hívnak egy olyant, aki elvállalja. Én tescóban voltam pénztáros, suli mellett is, évekig. Volt, akinek a heti 2x4 óra is fárasztó volt, én sokszor minden nap mentem suli után/helyett, meg hétvégén, szóval majd meglátod, hogy neked mi a fárasztó. Menj be már most érdeklődni, hogy milyen lehetőségek vannak, sosem árt, ha látják, komolyan gondolod.
2018. máj. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ akkor felkeresem személyesen őket. :)
2018. máj. 12. 11:48
 3/4 anonim válasza:
Több iskolaszövetkezetnél fent vannak a honlapon a lehetőségek, ott lehet úgymond válogatni. Én eddig akármit kinéztem magamnak, csak jelentkeztem az interneten vagy bementem személyesen, és másnap már mehettem is. Volt olyan, ahol én mondhattam meg teljesen szabadon hogy melyik napokon, melyik műszakba szeretnék menni és arra írtak be. Nekem az eddigi legjobb tapasztalatom egy könnyű borítékolós munka volt, nem volt különösebben fárasztó és elég jól fizettek.
2018. máj. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Budapesten vagy más városban keresel? Budapesten azért lehet válogatni. Más városokkal nincs tapasztalatom, csak láttam, hogy kevesebb hirdetés szerepel a diákszövetkezetek honlapján.
2018. máj. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!