Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » SSC-kről milyen tapasztalatait...

SSC-kről milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Nemsokára végzem Corvinus alapszakon, mesterképzés előtt szeretnék dolgozni, ahogy hallom, viszonylag népszerűek a fiatalok előtt az SSC-k. Jó munkakörülmények, gyakran monoton feladatok - talán ez a kettő, amit kiemelnék abból, amit olvastam-hallottam. Mit gondoltok erről (ill. bármi más érdekel, ami kapcsolódik a kérdéskörhöz)?

2018. máj. 13. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Magyarorszagon vagyunk szerintem null tapasztalattal jobb munkát nem kapsz lényeg a lényeg. Jól fizet jó a munkakörülmény nyelvet használhatod mi kell meg? Ezen a szinten mindenhol monoton feladatok vannak sehol semmilyen orszagban/ cégnél nem azzal kezdesz, hogy izgalom van meg utazás meg stb.
2018. máj. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem, köszi a választ. És mit gondolsz az előrelépésről? Ezek viszonylag lapos szervezetek, tehát inkább munkahely váltásával érhető el, nem?
2018. máj. 13. 13:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Néha elő lehet lépni helyben is, de gyorsabb, ha 2-3 évente váltasz.

Jó a fizu, igen, monoton a meló, de az első 2-3 évben azért egyáltalán nem az, mert épp beleszokó félben vagy. :)

Én 10 éve tolom, nekem már nagyon egyhangú.

Sok a bullshit, kevés a jó vezető (mondom úgy hogy 8 évet vezetősködtem, 100%ban lelkiismeretesen).


Szerintem tök jó ötlet hogy dolgozz kicsit, mert lehet, valami olyat fedezel fel szakmai érdeklődésként, amit az egyetemen nem tapasztaltál volna, és akkor abban az irányban továbbmehetsz Msc-re.


Ha konkrét kérdéseid vannak, akár cégekre lebontva, priviben szívesen válaszolok :)

2018. máj. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amennyire tudom előrelépés szempontjából általában nem a legjobbak, de cégtől függ. Azt mondod csak mesterképzés előtt akarsz ott dolgozni, arra tökéletes. Tapazstalatgyűjtésnek jó. Illetve a kezdőfizetés sokszor átlag felett van. Pl én az egyik Big Fournal kezdtem diploma után és ismertem olyat aki egy SSCben és magasabb volt a kezdőfizetése valamennyivel. A hátulütője az volt, hogy az enyém emelkedett évente az övé nem. De nagy különbségek vannak cégek között nem mind ugyanaz.
2018. máj. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!