Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen gyorsétteremben dolgozn...

Milyen gyorsétteremben dolgozni (Burger King)?

Figyelt kérdés

Hallottam már róla jót és rosszat is,elsősorban arra lennék kíváncsi,hogy pontosan mit kell csinálni,mennyire türelmesek és kedvesek ott az emberek?Nehéz a munka amit csinálni kell?Nagyon stresszes munka vagy idővel meg lehet szokni?

Hogyha jelentkezek az interneten akkor kb.mikorra jeleznek vissza?

Előre is köszi a válaszokat!:)



2018. máj. 16. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Mindkét megközelítés igaz lehet.

A lelki alkattól függ, hogy ki miként viseli.

Én személy szerint elsírnám magam első nap és hazamennék.

2018. máj. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek főleg,hogyha bunkók ott az emberek.:(A streszt is nehezen viselem azért kérdeztem,de egy kis idő múlva biztos meg lehet szokni.Na mindegy azért lehet,hogy jelentkezem egy próbát megér.:D
2018. máj. 16. 19:09
 3/4 anonim ***** válasza:
17%
Biztos, hogy szar munka az nem kérdés. De eddig mindenki túlélte. Ha nem tudod átvergődni magad pár hónapon vagy akár éven a Burger Kingben akkor rossz hírem van: életképtelen vagy. Attól függetlenül nem kívánnám senkinek, hogy élete végéig ott dolgozzon.
2018. máj. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
64%

En is itt folgozok es fokozatosan kell beletanulni a munkaba

Hatarozottnak kell lenni , ez a lenyeg

Eleinte megnondjak , hogy mit kell csinalnid , de aztan beleszoksz

Nekem az elso par hetben nagyon rossz volt. Ha valamit nem ugy csinaltam , ahogyan kellett , akkor lecsesztek eleg durvan. Utana nem haragudtak , meg tok normalisak voltak. De jogosan csesztek le , mert rajtam is nagy a felelosseg , hogy a vendeg idoben megkapja a kajajat

De ez kellett , mert mostmar megtanultam , hogy mit hogy kell , es igy nagyon jo a munka :D

Attol fugg , hogy hova jelentkezel , az en ettermem nagyon jo , jo szokott lenni a légkör

Eloszor hust kell sutnod , aztan , ha ezt jol csinalod , utana te sutod a krumplit meg az olajban sutendo dolgokat , aztan te csinalod a szendvicset , aztan te iranyitod a konyhat , aztan , ha mindent jol csinalsz mar , utana te veszed fel a rendeleseket

Aztan ha van benned ambicio , lehetsz oktato is , muszakvezeto , stb

Ezek fizetesemelessel jarnak , de cserebe tudnid kell mindent (gondolok itt arra , hogy pontosan mi es mennyi kerul a szendvicsbe es igy tovabb)

Nem nehez munka , inkabb faraszto , mondjuk egy 10 oras muszak utan fajni fognak a labaid , de olyankor kapsz 2x 20 perc szunetet

Valamint ha eppen nincs nagy forgalom , kapsz cigiszunetet vagy ha nem elsz vele , akkor pisilni mesz , felhivsz valakit , stb

Ha jol teljesit az ettermed , kaptok osztonzo csomagot , amikben minden jo dolog van:

Topjoy , energiaital , csokik meg minden finomsag :D

Kapsz kajat is , de nyilvan van egy keret , ahol jol tudsz lakni :D (felteve , ha nem vagy nagyetku)

Egy szo mint szaz , ha betartod amit kernek toled , szeretni fogod :)

Ja , es inkabb az etterembe vidd be az oneletrajzodat , azzal jobban jarsz

Kb egy heten belul behivnak egy interjura , ahol 90% esellyel felvesznek


Mellesleg , melyik etterembe mennel? :D

2018. jún. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!