Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pécsen melyik diákszövetkezet...

Pécsen melyik diákszövetkezet a legjobb?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok. A nyarat szeretném végig dolgozni és az érdekelne, hogy melyik a legjobb diákszövetkezet?Indoklásnak is örülnék.


Egyéb: Gyorskajás helyeken, supermarketeken (tesco/spar),illetve címerezésen kívül szokott lenni más lehetőség ami esetleg jól is fizet, megéri, vagy csak szimplán kellemesebb?



2018. máj. 16. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Pécsen nincs választék. Ha nem lehet direktben jelentkezni mekihez stb akkor szerintem a melódiák a legnagyobb. Az is xar megjegyzem. Szerintem nem árt időben utánanézni mert 99%ban a címerezést eröltetik. Van más is de nagyon kevés ahhoz képest. Kb mindegyik csak azt ajánlgatja. Még azon kívül van a fürgediák. Ez a kettő van összesen kb menj be mindkettőhöz esetleg.
2018. máj. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
EUdikákok szuper! Nem pécsiek, hanem pestiek, de levelezve mindent meg lehet velük oldani, így csinálják alapból, így nem kell Pestre mászkálni.
2018. máj. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!