Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit írjak az önéletrajzomba...

Mit írjak az önéletrajzomba magamról ha teljesen más szakmát tanultam mint amit megpályázok?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! 20 éves lány vagyok, aki az egyetemen ifjúsági munkát tanult felsőoktatási szakképzésen. A Média Markthoz mennék szívesen dolgozni, aminek érettségi a feltétele. Önéletrajzot kértek , de tanácstalan vagyok és üresnek látom, ugyanis önkénteskedést gyerekkórházban ilyeneket nem írhatok bele és hiába diákmunkáztam egyik sem tartozik a műszaki területekhez. Ilyenkor mi a teendő?
2018. máj. 23. 16:24
 1/3 anonim válasza:
81%

Szerintem írd bele ezeket is, az hasznos lehet, ha tuják, hogy már dolgoztál.

Amúgy a legtöbb 20éves ennyit sem tud írni.

2018. máj. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Írj véleményt minden tapasztalatot, az mindenképpen pozitív hogy dolgoztál már valamit, hadd lássák hogy szorgalmas vagy
2018. máj. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
41%

Önéletrajz írással is foglalkozok, szívesen adok priviben tanácsot. :)

Vannak kiváló minták az ilyen pályakezdő szitukra. Ami fontos neked, hogy legyen egy "profil/összefoglaló" bekezdés a CVd tetején, ahol röviden írj magadról és a motivációdról (2-3 mondat max).

És egyetértek, írd bele az előző tapasztalataid, próbáld kicsit megtalálni az összefüggést, pl. ha gyermekkórházban dolgoztál, írd oda hogy megtanultál az emberekkel bánni, az igényeikre figyelni. Ez tök pozitív egy eladói munkában. :)

2018. máj. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!