Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szolnokon az Eagle Ottawában...

Szolnokon az Eagle Ottawában megéri dolgozni?

Figyelt kérdés

2018. máj. 23. 21:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

"Minimálbérért maximálmunka." Itt minden a darabszám: ha 700 darab van megadva egy munkafolyamatnál, akkor a 699 nem elég jó és egyből jön érte az ugatás - viszont ha 701-et csinálsz, senki nem fog megdicsérni és teljesítménybónusz sincsen. Emellett sem a műszakvezetők, sem a munkatársak nem állnak többnyire sem az intelligencia, sem a kommunikációs készségek, sem a viselkedési normák alapján felállított ranglétra tetején. Előrelépési lehetőség nagyjából annyi van, hogy ha szabászként vagy meósként kezdesz, akkor mehetsz egy idő után feljebb coachnak (ő egy 4 fős csoport vezetője), esetleg multisnak ("mindentudónak"), de ehhez igen-igen hosszú nyelv is szükségeltetik majd. A festőüzemben vagy a szabászüzem egyéb munkafolyamatainál még csak ennyi lehetőséged sincs.


Fizu terén eleinte a 100 ezer meg fog állítani; ismerek olyat, aki megkeresi a 150-et, de ő vagy egy éve ott van. Most hogy perpill hány műszakos a munkarend, azt én már nem tudom: eddig 3 volt, de mintha átálltak volna 12 órázásra 3 nap munka, 3 nap pihi rendszerrel. A szünetek szinte másodpercre pontosan betartandók, és mivel a csarnok van vagy 200 méter hosszú, az öltözőig majdnem futva kell közlekedned. Ja, és mindenért fegyelmivel fenyegetőznek, ami nem tudom, mennyire valós, de a hozzáállásukról és a rabszolgatartó elveikről sokat elmond.


A pozitívumokról annyit tudok mondani, hogy a bejárást 100%-ban fizetik és vagy 15 busszal szállítják a dolgozókat. Ééés nagyjából itt ki is merül a sztori...


Ha NAGYON kell a pénz, mert az éhenhalás szélén vagy és-vagy a behajtó már kopogtat az ajtódon, akkor ideiglenesen jó. Egyéb esetben én nem erőltetném, akkor már inkább menj a Tescóba vagy az Auchanba, ha már semmi más választásod nincs.

2018. máj. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!