Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy pályakezdő,...

654123 kérdése:

Mennyit keres egy pályakezdő, főiskolai végzettségű (bsc) tanár?

Figyelt kérdés

2018. máj. 24. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Csak régebbi képzésben volt ilyen, ma már nem adnak ki ilyen diplomát. Én megláttam, mennyit keresnek, és nézem a külföldi munkákat.
2018. máj. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én bsc/ mcs rendszerben lettem tanár, és nekünk elmondták, h bsc diplomával nem lehet tanítai. Abba nem is tanárként van benne a végzettséged (nekem alapokleveles matematikus, tanári szakiránnyal). Az msc-s diplomám már matematika-kémia tanár.
2018. máj. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Ja, így nem is lehet válaszolni a kérdésedre, mert nincs bac-s tanár.
2018. máj. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát, bocsi én nem Magyarországon tanulok, itt igen is van bsc képzés.
2018. máj. 24. 20:01
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ott kerdezd ahol tanulsz
2018. máj. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Fennvan a bértábla az interneten nemhiszem, hogy különbséget tesz a diploma. Esetleg mesterképzéssel rendelkezők kicsit többet kapnak. De nem vagyok benne biztos, hogy külfödli diplomával lehet tanítani. Volt az gimnáziumomban egy brit tanár oxfordi diplomával és elküdték valami törvényváltozás miatt...ami elég nevettséges. Az oxford nem elég jó de az alsóbögyörősvalagpusztai kecskefejő egyetem az igen. Nekem is külföldi diplomám van és eszembe sem jutna az államnak dolgozni. Pesten nevetve lehet vele jó munkát kapni privát szektorban mert a legtöbb magyarnak még mindig probléma két szót kinyögni idegennyelven.
2018. máj. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!