Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Angoltanár végzettséggel hol...

Angoltanár végzettséggel hol lehet elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

2018. máj. 25. 21:11
 1/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2018. máj. 25. 22:01
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj az elsőért, de szerintem annyira adja magát a dolog, hogy angoltanárként iskolában vagy magánoktatásban kell dolgozni...
2018. máj. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Iskola,nyelviskola
2018. máj. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

de már annyi angoltanár van, hogy sehol nem keresnek, magánban lehet maximum még :/ a másik szakommal(filozófia) pedig szintén nem lehet elhelyezkedni. jövőre végzek és semmi kilátásom nincs, hogy el tudnék helyezkedni, maximum faluban,kisvárosban roma általános iskolában.

még a fordítói jöhet szóba, ha nem lesz semmi, de itthon sem szeretnék ülni egész nap

egyetemen meg nem szeretnék maradni

tehát, hogy rendes középiskolába bekerüljek az kb esélytelen

2018. máj. 25. 23:00
 5/9 anonim ***** válasza:
38%

Ha jól érzékelem, itt a Sollen és a Sein problémakörének fennforgása van.

Vagy a Madách örökbecsűjében foglalt ember és fóka dilemmája.

2018. máj. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Tudom már könnyű okosnak lenni de miért nem néztél utána akkor a lehetőségének mikor bele akartál kezdeni?

Végez el egy olyan tanfolyamom ahol hasznát veheted a nyelvtudásodnak...pl. logisztikus.

2018. máj. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Én inkább kommunikációs vonalat javasolnék valami állami vállalatnál vagy multinál. Azzal még keresni is lehet, ha be tudsz jutni.

Nyilván kell oda egyfajta fellépés, magabiztosság is, szobatudósoknak nem buli.

2018. máj. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%

no worries portásoknál is kérik már az angolt oda is előny :D


közeben meg elfilozofálgathatsz azon mi a fa..é nem választottál egy rendes szakot mellé pl. matemetika vagy infó, angol infó párossal informatikusnak is mehetnél nem csak tanárnak

2018. máj. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#9 vagyok, amúgy még egy csomó helyen előny pl lehetsz szállítmányozási ügyintéző stb, esetleg pl. egy német nyelvvizsgával még megdobhatnád a dolgot és úgy biztos találsz vmit tanárin kívül...
2018. máj. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!