Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 2 év szakami iskolai gyakorlat...

2 év szakami iskolai gyakorlatot beleszámítsák, ha igényleni szeretném a Munkakeereseti járulékot? 07. 07-én lenne egy évem a jelenlegi cégnél, ahol dolgozom, de hamarabb elszeretnék jönni, de szeretném igényelni a munkakereseti járulékot.

Figyelt kérdés
Természetesen nem azért kérdezem,hogy pénzhez jussak és ne csináljak semmit. Ellenkezőleg- az a pénz az új munka miatt jól jönne mert szeretnék más városba is költözni ami a spórolt pénzemhez jól jönne.

2018. máj. 30. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Még fejlődnöd, okosodnod kell és persze dolgoznod.
2018. máj. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Beleszámolják?


Nem javítom a többit... munka előtt írtam telefonnal, tudom hogy nyelvtanilag , és mindenhogy inkorrekt. ... de persze lovagolj csak ezen mintsem , hogy valaszolnál a tényleges kérdésre✌🏻

2018. máj. 31. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!