Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Cafeteria elemek kiválasztása...

Cafeteria elemek kiválasztása általában hogy működik?

Figyelt kérdés
Felvettek egy céghez pályakezdőként minden rendben ment megadták a fizetést meg a cafeteria összeget és nem volt vele problémám így elfogadtam. Később neztem utána, hogy milyen kafeteria elemek vannak és lattam, hogy mindegyik után más az adózás stb. Ez hogy működik altalaban? Össze lehet állítani több elemből vagy nem? És nagyobb multiknál lehet altalaban választani minden félét vagy nem mindig van minden? Tudom hülye voltam meg kellett volna kérdeznem, de meg elképzelésem sem volt ezekről a dolgokról akkor meg most sem sok van. Lattam pl, hogy a mobilitási célú lakhatási támogatás adómentes és szerintem én meg is felelek a feltételeknek, de nem tudom, hogy az van-e altalaban mindenhol vagy ez mitől függ?

2018. máj. 30. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez abszolút cégtől függ. A millióféle cafetera elem közül a cég dönti el, miből választhatnak a dolgozók. Fogsz majd kapni a caferteriáról egy külön téjézkoztatót (multiknál így szokott lenni, és azt írod, ott dolgozol), pontosan le lesz benne írva, mik vannak, minek mennyi az adója, és mire lehet felhasználni. Dolgoztam már olyan multinál, ahol vagy 15 féléből is lehetett választani, a mostani munkahelyemen viszont csak kp és Szép kártya van. Időben meg fogod tudni, ne aggódj.
2018. máj. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
van egy lista, amiből választhatsz, meg egy keret amit fel tudsz osztani, onnantól rajtad áll, melyiket kéred, attól függően mit tudsz jobban használni.
2018. máj. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!