Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik országba érdemes menni...

Melyik országba érdemes menni dolgozni, ahol nincsen/kevés a migráns, és még a fizetés is jó?

Figyelt kérdés

2018. jún. 3. 18:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Magyarország
2018. jún. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik ország nyelvét jól tudod. A migráns kérdés más lapra tartozik.
2018. jún. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ásotthalom
2018. jún. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
98%
Migránsok ne legyenek, de te azért lennél ott migráns. Szociális hálót nem kérdezted, gondolom 14. havi segílyke is dukálna, nemde ?
2018. jún. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon penge van valamiből, akkor Svájc. Ha nem értesz semmihez akkor meg be kell érned egy jóléti, de migráns befogadó országgal: Anglia, Németország, Franciaország stb.
2018. jún. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
35%
Kelet Európában is van jó fizetés ha értesz valamihez és beszélsz nyelveket. Más lehtőség nincs. Mindenhol máshol el vannak árasztva mingránsokkal már (ha Európán belül gondolkodsz). Aki meg azt mondta hogy 'te azért odamennél migránsnak'- nem ismerem a kérdezőt, de azért egy nyelvtudással rendelkező adófizetőt ne hasonlítsunk egy olyanhoz aki leugrott a csónakról és ingyen vár mindent. Tudom, hogy a libsiknek a logika meg a gondolkodás nem az erősségük es erre a hasonlatra már tapsvihar járna, de attól még fa.szság.
2018. jún. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%

Dániát kifelejtettem, bocs. Ott nincsenek migránsok, mégis jóléti, nem is kicsit jóléti.

Illetve van 40 ezer iraki migráns, akiket egy vidéki nagy táborba tömörítettek össze, és erősen tárgyalnak Irakkal, hogy fogadják vissza őket, akár jó pénzt is fizetne Iraknak a dán állam, csak fogadják vissza őket, mert nekik nem kellenek.

De pl. a fővárosukban, Koppenhágában, annyi migráns sincsen mint Budapesten.

2018. jún. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
89%
Az nem baj, hogy te migráncs lennél? Kanadában életem a szembe szomszéd Pakisztáni volt mellettem indiaiak, amerikaiak. Mi meg magyarok. Ha rasszista vagy maradj szépen otthon. Vagy ha kimész ne csodálkozz ha bunkóak lesznek veled, sehol nem szeretik a rasszistákat, csak Magyarországon
2018. jún. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Szerintem ez nem rasszizmus, csak ha már elköltözök akkor egy olyan országba szeretnék, ahol biztonságban lehet élni nekem is és a szeretteimnek is.


Most lehet mondani, hogy nem minden migráns terrorista, nem szeretném megtudni, hogy melyik az, és még nem.


Lehet Magyarországot is mondani, hogy biztonságos, le lehet szidni azért is, hogy itthagyom, de már nem azért de hazaszeretetből nem lehet megélni, és akkor ennyi erővel az a sok százezer ember aki itthagyja az országot

2018. jún. 3. 21:31
 10/22 A kérdező kommentje:
Akik itthagyják az országot, és egy békésbe és normálisba szeretnének menni akkor azok is mind rasszisták.
2018. jún. 3. 21:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!