Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az lenne a problémám hogy...

Az lenne a problémám hogy hétfőn kellene kezdenem egy munkahelyen, de időközben adódott egy jobb lehetőség Mit tegyek, írjak be a munkahelyre hogy ne számítsanak rám? Kaptam munkaruhát is, ki kell fizetnem utólag? 25N

Figyelt kérdés

2018. jún. 3. 19:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem tudsz bemenni hétfőn, és személyesen lemondani az állást? A munkaruhát is vissza kellene adnod.
2018. jún. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem csak simán ne menj be és szard le. Hadd szívjon a szutyok vállalkozó, amiért versenyképtelen ajánlatot tett. A ruháért meg majd küldjenek valakit ha annyira kell nekik :)
2018. jún. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A helyzet az hogy van már munkaszerződésem 3 hónap próbaidővel,meg adtak egy átvételi elismervényt a munkaruhákkal kapcsolatban amiknek elég borsos áruk van,ha nem hordtam még őket akkor is fizetnem kellene?Ha most írok egy smst vagy emailt hogy holnap reggel nem jelenek meg 5:45re a munkahelyen az még elfogadható?
2018. jún. 3. 20:18
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel van szerződésed azt jelenti, hogy hétfőtől ketyeg a próbaidőd. De próbaidő alatt indoklás nélkül bármikor felmondhatsz. Így reggel bemész, viszed a munkaruhát a szerződéseket, azt is amit a munkaruháról kaptál, és elköszönsz. Sms-t küldeni ma este nem érdeme, mert úgysem nézik meg.
2018. jún. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja és leadod az új munkaruhákat.
2018. jún. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ilyen a próbaidő. Ezt a munkaadó is tudja, ezt bármelyik fél bármelyik nap megteheti, hogy visszalép. Úgyhogy ezen ne aggódj. Szerintem ha most szólsz, hogy neked ez most mégsem aktuális, akkor az oké. A ruhát meg visszajuttatod mielőbb.
2018. jún. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Hetfőn visszaviszed a ruhakat megmondod, hogy lett jobb hely csaó-pá, ennyi. Azert van a probaidő, hogy ha nem vagy megelegedve vagy ők veled egyik naprol a masikra elküldhessenek intezd el a dolgokat.
2018. jún. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Milyen munka ?
2018. jún. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat:)

Én egy munkaközvetítő által kerültem oda,reggel még nem lesz ott az illetékesük akinek kellene szólnom ezzel kapcsolatban, ráér később is bemenni vagy emailt írjak?

Amúgy ez egy gyári munka lett volna

2018. jún. 3. 20:49
 10/14 anonim válasza:
100%
Holnap számítanak rád, legyél felnőtt menj oda és mondd el mi a helyzet!
2018. jún. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!