Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnám megszeretni a...

Hogyan tudnám megszeretni a munkát?

Figyelt kérdés

Képtelen vagyok elmenni dolgozni (16 éves vagyok, diákmunka lenne)

dolgoztam étteremben de 4 napot, nem bírtam elviselni, hogy főnökeim vannak és 8 órában is csak 45 percet ülhetek/pihenhetek

vannak céljaim, álmaim, jogsi, autó, egyetem stb. de még ezek sem adnak elég motivációt ahhoz, hogy elmenjek dolgozni



2018. jún. 4. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
előbb utóbb majd nem lesz mit enned, az majd motiválni fog
2018. jún. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
van egy érzésem, hogy nem, ettől félek a legjobban
2018. jún. 4. 19:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
figyu, pár nap éhezés és dolgozni fogsz mint akisangyal, hidd el
2018. jún. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
éhezés...szerintem sosem fogok, és én most szeretném megszeretni a munkát, mielőtt késő lenne
2018. jún. 4. 19:56
 5/5 anonim válasza:
100%
A képzettség nélküli munka az mindig is xar volt mindig is xar lesz azt nem lehet megszeretni csak túlélni. Motiváljon ez, hogy tanulj valami használhatót és ne ilyen munkát kelljen csinálnod életed végéig.
2018. jún. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!