Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés
lauda05 nevű felhasználó kérdése:

Pályakezdőként egy Informatikai Rendszerüzemeltető (Rendszergazda) OKJ-vel és középfokú angol nyelvvizsgával (54 481 04) mi a reális fizetés Budapesten akár multinál akár máshol?

Kinek mi a tapasztalata?

Keress kérdéseket hasonló témákban: fizetés, rendszergazda, OKJ, pályakezdő, munka, állás

jún. 5. 13:56  Privát üzenet  

A válaszok
180e körül.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont jún. 5. 14:04 Privát üzenet
Attol fugg, mennyire vagy hasznalhato, csak a papirok multikhoz nagyon keves.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont jún. 5. 14:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ja és elfelejtettem írni de nettóra gondolok :) Köszönöm az eddigi válaszolóknak

# 3/7Időpont jún. 5. 14:31 Privát üzenet

Középfokú végzettséggel és tudod is amit kérnek, 250 alap hangon. ORFK pont ilyet keres , elég középfokú , munka tapasztalat se követelmény, de leírják mit kell azért csinálni. Es tudni kell! De az már brutto 400+ évi 200ezer cafateria.

Iskolákba meg kb 150 körül vidéken.

Felsőfokú okj , / egyetemi felsőoktatás/ az egy fokkal jobb.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont júl. 14. 23:23 Privát üzenet
Az.informatikai mérnök asszisztensnél(felsőfokú oklevél) meg megjobb a normális diploma ugye :D

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont júl. 14. 23:25 Privát üzenet

Az 54 az emelt szint, az elég jó.

(igen, a számozás számít, az okj is lehet felsőfok pl.

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont júl. 27. 16:36 Privát üzenet

Mennyit kereshetsz.... semennyit. Értelmes cég szóba se áll ilyen papírral... az felvezs inkább BME-t végzett diplomás informatikust.

Nekem is van iylen meg még két másik 54 -es emelt OKJ infós papírom. Szart se érnek.

Egy időben sulis rendszergazda voltam nettó 110-ért ezzel a papírral.

Otthagytam. Bakker takarítással többet fizetnek.

A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont aug. 6. 18:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fogászati recepciós interjún milyen fizetés igényt mondhatok? Belvárosi neves magánrendelő, angolul beszélek (+ egy európai nyelven) és középfokú végzettségem van, mellette...
Végzős gyógypedagógus hallgató vagyok, középfokú angol nyelvvizsgám van. Hogyan, mivé tudnám átképezni magamat, hogy olyan fizetésem legyen, amiből egy huszonéves fiatal...
Msc diplomával, pályakezdőként, középfokú nyelvvizsgával, megyei jogú város polgármesteri hivatalánál kb. milyen fizetésre számíthatok?
Általános iskolai pedagógiai asszisztensnek mik a feladatai?
Mennyit kérhet egy logisztikai adminisztrátor a középfokú vegzettsegevel?
Logisztikai ügyintéző vagy a szállítmányozási ügyintéző keres jobban? Angol, német középfokú nyelvvizsgával mennyit keresnék?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!