Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit mondjak, majd az állásinte...

Mit mondjak, majd az állásinterjún?

Figyelt kérdés
8 általánosom van, és 2 szakmám, és csak pár napot dolgoztam az elmúlt 8 évben és jelenleg a szüleim tartanak el. Ha behívnak állásinterjúra mit mondjak, miért nem dolgoztam ilyen sokáig? Azt nem mondhatom az álláskeresésen kívül, hogy itthon ültem és kényelmesen gépeztem, meg lusta voltam... Ki kellene valahogy pótolni ezeket az üres lyukakat az önéletrajzomban. Arra gondoltam, hogy azt mondom, hogy későn érő típus vagyok és most szeretnék elkezdeni hosszú távon dolgozni. Ez jó lenne?
2018. jún. 6. 20:11
 1/7 A kérdező kommentje:
30/F
2018. jún. 6. 20:14
 2/7 anonim ***** válasza:

És miért nem ha ez az igazság ? Későn érő típus... ha ha ha. XD


Mondd meg őszintén hogy börtönben voltál.

2018. jún. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mondtam már egyszer, hogy lusta vagyok és ezt a lustaságomat akarom legyőzni. S nem vettek fel :) Szal azt nem lehet...börtönben meg nem voltam...
2018. jún. 6. 20:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd,hogy otthon segítettél az állatokkal. Ha vidékről van szó.
2018. jún. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Anyumnak van földje, majd azt mondom, hogy sűrűn dolgoztam ott, hátha az beválik.
2018. jún. 6. 21:03
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Uram atyám... 30 évesen még annyi sincs benned, hogy egy fedősztorit beadj?


Elég egyszerű:

Családi gazdaságban dolgoztam otthon. Azonban váltani szeretnék. Új dolgokat kipróbálni.


Nem az, hogy "dolgozgattam", stb.

Legyél határozott és tartsd magad a történethez.

2018. jún. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó ez jó lesz :)
2018. jún. 6. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!