Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » "Kezdő" webfejlesztőként...

"Kezdő" webfejlesztőként normális távmunka létezik?

Figyelt kérdés

Nos a helyzet, hogy "kezdő" webfejlesztő vagyok.

Azért idézőjeles, mert már kb 3 éve dolgozok, de csak projekteken. Komplett oldalt is összerakok ha kell(blog, híroldal, alap webshop).


2 éven át fejlesztettem webshop-rendszert és tartottam karban, de az sem fizetett jól.


Viszont egy óriási hátrányom van. Kaposváron lakok és költözni sem nagyon tudok pénz miatt.

Budapesten nettó 200 ezerrel simán kezdhetnék, de nem tudok elindulni. Így távmunkák, projektek jöhetnek mindig szóba.


De mivel nincs komoly tapasztalatom, így mindig csak az olcsó Jánosok találnak meg, akik sokszor kezdetben korrektek majd jönnek a baromságaikkal.


Minden feladat rám hárul. Tehát egyben vagyok kapcsolattartó, projekt menedzser meg úgy minden.

Nem panaszkodni akarok, csak leírom, hogy értsétek mi a probléma.


Van most is működő referenciám. (PHP, MySQL, JS, jQuery, Laravel)

Használok Git-et is, bár egyedül ugye közel nem használom minden funkcióját.

Van egy referenciáim Google Docs, amit szoktam küldözgetni, de sok helyen ránéznek tetszik nekik majd eltűnnek.


A kérdés, hogy mit tegyek, hogy komolyabb pénzeket is tudjak keresni?

Lakhatásban nem segítenek az ilyen cégek sajnos.



2018. jún. 7. 12:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

ez a terulet ilyen, mint a kutya vacsoraja, foleg tavban


nincs mese koltozni kell vhova ahol vannak cegek


+ ha vmi komolyabb dologra is rafekszel .net vagy spring stb akkor meg rendes fizut is kaphatsz

2018. jún. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

C#-al is dolgoztam már. Abban annyira nem vagyok elmélyülve, de meg tudok oldani vele feladatokat. WebScraper-eket írtam benne elég sokat.


A költözés természetesen nekem is már rég a fejemben van, csak a pénz..

2018. jún. 7. 13:05
 3/14 anonim ***** válasza:

"Van egy referenciáim Google Docs, amit szoktam küldözgetni, de sok helyen ránéznek tetszik nekik majd eltűnnek."


Ha felrakod pdf-ben valahova, ranezek es adok visszajelzest, lehet, hogy segit.

2018. jún. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Pár hónap külföldi melóval össze lehetne szedni rá a pénzt. Gondolom, a nyelvek mennek, de ha programozni meg tudtál tanulni, egy alap nyelvtudás összeszedése se lehet akkora probléma.
2018. jún. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Angol megy. Legalább is passzív módon megy, mert minden nap használom. Legnagyobb részt így tanulok.


Melyik portált ajánlod? Mert amiket én néztem, ott volt pár megkeresés, de végül ott is felszívódtak az emberek.

2018. jún. 7. 13:37
 6/14 A kérdező kommentje:
#3-as. Küldtem privátban linket a referenciákhoz.
2018. jún. 7. 13:37
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Felveszel 500 ezer személyi hitelt. Felkötözöl Pestre, abból megvan a kaució meg az első hónap lakhatás. Minden nap elmész egy interjúra 2 hét alatt lesz munkád. Anno én igy csináltam.
2018. jún. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Külföldi szabadúszó oldalakat próbáltad már?
2018. jún. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Elküldenéd nekem is privátban a referenciádat?
2018. jún. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#8: Próbáltam, de nem sok sikerrel, mint írtam.

#9: Természetesen.

2018. jún. 7. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!