Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vállalkozó szeretnék lenni?...

Vállalkozó szeretnék lenni? Karrier tanácsra van szükségem.

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek szervezni, embereket irányítani.


Azt szeretném elérni, hogy hosszú távon nekem már ne kelljen dolgozni, csak az alkalmazottak körmére nézni néha.


Hogyan induljak el? Legyek vállalkozó? Vagy valamilyen menedzser?



2018. jún. 8. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Ha erre lenne bevált recept, akkor mindenki azt csinálná.
2018. jún. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Ezt nem iskolapadban tanulhatod meg, mert az igazán értékes tudást nem szórják a pór nép elé. Csak azt szokták például hogy hogyan legyenek jó alkalmazottak. Arról meg te is tudod hogy nem igazán értékes tudás, ráadásul nehezebb megszerezni például egy érettségit mint vállalkozóvá válni. Olyan ismerőseid társaságát keresd akik már vállalkoznak. Sok jót lehet tőlük tanulni. Előnyös ha a barátaid is ők, mivel idegeneknek nem szokták a nagyon jó infókat elmondani, legfeljebb az alapokat. Én bevallom neked hogy néhány 6 elemit végzett gazdagtól néhány perc alatt több értékeset tanultam mint az egyetemen több év alatt.
2018. jún. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Mihez értesz? Mi a végzettséged?
2018. jún. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
kezdetnek fejezd be a 8 általánost
2018. jún. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt maffiavezérnek neveik. kicsit rögös az út odáig de ha megéled tényleg nem kell csinálnod semmit csak azt figyelni ki akar átverni vagy kinyírni.
2018. jún. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenki ezt szeretné. 0 munka, mások csesztetése, sok lóvé.
2018. jún. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bak Norbert ***** válasza:

Tegyél bele 3-5 év szakmai tapasztalatot, nyiss egy üzletet, vállalkozást abban amiben van ennyi szakmai múltad és igény is van rá, dolgozz benne csak magad első egy-két évben, utána ha már láthatóan eltart egy főt, és van némi tartalék, abból nyiss egy másikat a helyedre meg vegyél fel embert, aki képes tartani az általad bevezetett színvonalat. a másodiknál ugyanez és nyiss egy harmadikat, aztán egyre kevesebb idő fog kelleni ahhoz, hogy újabbakat nyiss és vezess be. 4-5 fölött már leginkább csak a menedzsmentre meg a fejlesztésekre esz időd nem a személyes közreműködésre.

de legalább nem lesznek irreális elvárásaid a munkavállalók felé és nem is húzod le a rolót max 2 éven belül, , mint azoknak akik egyből csak a főnöki székbe ülnek be 0 tapasztalattal.

( Én most vagyok az 5-iknél, nyártól jön még kettő év végéig hozzá, de kb az egész napom a telephelyek közti rohangálás és munkaerő szervezés teszi majd ki jó eséllyel jövő évtől már )

2018. jún. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!