Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen a Royal Ascotnál...

Milyen a Royal Ascotnál dolgozni a Festiwork által?

Figyelt kérdés
Láttam a hirdetést, napi 10-12 óra munka, nincs főtt kaja, sátorban alszol, semmi szabadidőd nincs kb, szóval nem egy leányálom, a kérdésem az, hogy mennyire tartják magukat a leírtakhoz? Ascotban elvárná az ember, hogy a vendégek kulturáltan viselkedjenek.

2018. jún. 10. 20:51
 1/2 anonim válasza:
100%

Hali, nekem ez volt a harmadik Royal Ascotom a Festiworkkel.


Hosszabb turnuson még nem voltam, mert már főállásban dolgozom és a szabikkal csak ez ami megoldható.


Én azt tapasztalom, hogy évről egyre jobb a dolog. A sátrazás nem rossz, a zuhanyzók kúlturáltak és melegvíz is van. Van egy nagy sátor ahol tudsz mikrózni, vízet forralni és idén már gázpalackról működő kis tűzhelyszerűség is volt. Felszereltség tehát abszólut pozítívan fejlődő a táborban.


A társaság nagyon jó szokott lenni, én mindig hamar megtaláltam eddig a közös hangot a többiekkel, de persze most is volt 1-1 ember aki a sátrában gubbasztott végig és kicsit antiszoc volt. A csapat nagy része viszont jó arc.


A munka szempontjából most egy másik angol cégnek dolgoztunk a pályán, nem annak akinek az előző években. Ez érződött mert kellett pár nap mire beálltak a dolgok. De az elöző két évben minden olajozottan ment, így azokból kiindulva jövőre már ez az angol cég is felkészültebb lesz. A magyar supervisorok a Festiwork oldaláról jó arcok voltak és én azt tapasztaltam, hogy jobban képben voltak néha mint az angolok :D Az első napokban is pl. ők intézték el, hogy legyen vízünk és mindenki eljusson kajálni. Meg menet közben is elérhetőek voltak folyamatosan ha valamiben kellett a segítségük. Külön szerettem idén Majoros Csillagot aki folyamatosan jött-ment és intézkedett értünk.


Jah és a kaja!


Az első Ascotomon teljesen önellátó volt a dolog, a másodikon kaptunk egy ebéd csomagot ami nem volt rossz tekintve, hogy önellátónak volt meghírdetve a turnus, inkább kellemes plussz dolog volt. Idén nagy meglepetésemre mindenki kapott kaja jegyet és volt meleg kajánk, sőt olyan is akadt aki szerzett magának reggelit is :D


A ruházatot tekintve idén komolyabban vették a fekete nadrágot és cípőt mint eddig. Volt olyan srác aki fekete gatyának egy inkább szürkes mint fekete farmert hozott, de neki is meg lett a helye. Én úgy láttam mindenki azon van, hogy megoldja a dolgokat.


A műszakok volt a hét elején könyebbek és rövidebbek voltak, ott általában 10 óráztunk, de a végén már összejött a 12 munkaóra/ nap is. Nem voltak megoldhatatlan dolgok, és a vendégek tényleg annyira elitek, hogy pl. a Royal Enclosureben volt, hogy tényleg csak a fűszálakat igazgattuk mert annyira nem volt szemét. Nekem a wc-s poszt tetszett a legjobban mert semmi undormánnyal nem találkoztam, viszont 46 font jattot összeszedtem :D


Szünetben eltudtunk menni megnézni egy futamot, fogadni és lehetett és egyáltalán nem azt éreztem, hogy én ott egy alja takarító lennék.

2018. júl. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tangled02 válasza:
100%
Szia, nekem ez volt a második Royal Ascotom amin részt veddtem . Tavaly voltam kint és már akkor bele szeretem az egészbe, hihetetlen az a látvány, ami ott fogad mikor belépsz. Nem csak a pálya, hanem maga az egész rendezvény területe olyan igényesen és szépen van megcsinálva mintha egy filmbe csöppent volna az ember. Maga a munka változatos, mert egyszer az embert ide egyszer máshova van beosztva. Így a rendezvény munka közben is fel tudja az adót részen fedezni az ember. Amikor dolgoztunk figyeltek arra is, hogy azok, akik nem tudnak angolul, hogy ők egy jó angolossal legyenek egy helyen. Én csak bíztatni tudlak, hogy ha kíváncsi vagy milyen is az egész gyere ki, mert megéri.
2018. júl. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!