Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Titeket kísértek szüleitek...

Titeket kísértek szüleitek diákmunka állásinterjújára?

Figyelt kérdés

Anya el akar kísérni a diákmunka állásinterjújára, én viszont még nem hallottam olyat, hogy valakinek az anyja is bent ül olyankor... Szerintem az nem is túl jó dolog, ha az esetleges leendő főnök azt látja, ennyire nem vagyok önálló. Vagy csak én látom rosszul?

16/L



2018. jún. 11. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Nem kisértek annó... igaz diákmunka nem volt...

Ráérek, elkisérném.

Be az interjúra nem mennék a lányommal.

Közelbe várnám. valahol kint, ne vegyék észre ott van a " lány " anyukája....

2018. jún. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Be semmiképp nem mennék vele, szerintem előnytelen képet fest. Elvinném autóval (ha van) és megvárnám kint a parkolóban.


Azért egy diákmunka interjúját nem kell túlgondolni.

2018. jún. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod, vérciki lenne. :)
2018. jún. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rendes tőle, de nem vetne rád jó fényt, ha akár csak az épületbe együtt mentek. Az viszont jó ötlet, hogy utólag részletesen beszéljétek meg, mi volt az interjún.
2018. jún. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, én is hasonló megoldásra gondoltam, hogy kint várjon meg vagy ilyesmi.

Köszönöm szépen mindenkinek! :)

2018. jún. 12. 08:04
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen ne menjen be veled. Egy diákmunka interjú amúgy is teljesen komolytalan, de ott még ez is elszúrná a dolgot, mert csak azt szűrnék le, hogy teljesen önállótlan vagy.
2018. jún. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagynéném anno csak a társasház előttig kísért, megvárta, míg végzek, aztán csavarogtunk még pár órát a városban :)
2018. jún. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

# 1 is én voltam.

Épp itt lesz a gyermekem, lehetne fordítva is.

Ő kiséri a szülőjét... Hihi..

nem engedem...

2018. jún. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Gyakornoki munkára kísértek. 21 voltam és beszari. Azóta sajnos nincs aki kisergessen így tök természetes, hogy egyedül oldok meg mindent. De amúgy S szüleimet sosem éreztem cikinek!!!
2018. jún. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!