Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásváltoztatás, interjú....

Állásváltoztatás, interjú. Sok év tapasztalat után is normális, ha rettenetesen izgulok?

Figyelt kérdés

Ma megyek állásinterjúra. Úgy izgulok és szinte remegek, mintha életem első élménye lenne, szorongok, meg akarok felelni.

Pedig már igen sok év van a hátam mögött. Van valami technikátok,amivel el lehet palástolni ezt az idegességet??



2018. jún. 12. 06:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalom + 2x MagneB6

Igazából egy kis szemléletmódváltás sem árt :D Ne úgy tekints az interjúkra, mint ha ott világot akarnál váltani, vagy bárki lenézne azért, ha máshogy rakod a lábad. Ők is emberek, ahogy te is. Elmész egy kötött témájú beszélgetésre, amin átestél már korábban is párszor, aztán úgy is rajtuk fog múlni, hogy téged választanak, vagy sem.

Normális egyébként ha az ember be van feszülve, de ha az állás nem a kommunikáció mesterszintű művelésével kapcsolatos, akkor nem baj :D

2018. jún. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Teljesen normális. Főleg, ha nagyon akarod a munkát.
2018. jún. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem, nem normális. Egy interjún nem az életed múlik. Azt fogják felvenni aki a leglazábban viselkedik.
2018. jún. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat. A magne b6 tényleg jó ötlet!

Persze nem az életem múlik rajta, de nagyon szeretném az állást. Sugallmazom magamnak, hogy relax, és csak lazán, de valahogy bennem van a frász. Igyekeztem persze felkészülni, de mégis bennem van,.hogy a legjobb formámat hozzam. Kicsit remegek. A hangom is. Már most, pedig.11-re megyek.

Hú, remélem addigra összeszedem magam!!

2018. jún. 12. 07:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hasznos leginkab bevallt tipp:

Ne akarj megfeleni,

Ne akard azt a munkat

Neked ugyis a legjobb lesz

Te jobb vagy amugyis..


En is ilyen kis "remegos"voltam de nallam csak elotte 15-30percel kezdodott, majd a sokadik interju utan rajottem h en igyis ugyis boldogulni fogok .. es ez a gondolat relaxált, nem akartam megfelelni.

Es akkor bejott . Ennyi

Egyszerűbb mint ax 1x1

2018. jún. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Most jobb munkam van mint amit almodtam eddig.. es kinlodtam rengeyeget foloslegesen mert mindig megfelelni akartam. Hagyd ezt.

Te nem kell megfelelj nekik. Dolgoznod kell megoldani a feladatokat , tisztelettel lenni es ennyi.

Fel a fejjel draga

2018. jún. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, épp most túl lettem az interjún, szimpatikusak voltak, én is nekik, de még meghallgatnak 2 főt, nem döntöttek még. Én reménykedem, mert az interjú jól sikerült, és mire odaértem, nem voltam olyan ideges, de a kánikulától folyt rólam a víz, amit akár idegajidegajak is gondolhattak. De a nehezén túl vagyok és már csak várakozom, azt mondták, még a héten döntenek.
2018. jún. 12. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!