Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan nyűgözzem le őket...

Hogyan nyűgözzem le őket állásinterjún tapasztalat nélkül, ha épphogy behívtak?

Figyelt kérdés

2 éve megszerzett diplomámmal kapcsolatos munka.

Odaírták, hogy előny a tapasztalat, de pályakezdőket is várnak. Ugyanakkor nem hosszú távra terveznek, hogy megérje egy kezdőt betanítani...

Más követelményeknek is épphogy megfelelek.


Nem is értem, miért hívtak be.

Sürgős is nekik (és nekem pl van felmondási időm), határozott idejű is....



Hogyan nyűgözzem le őket?

Nagyon váltanék már a monotóniából és dolgoznék végzettségemnek megfelelően.


2018. jún. 13. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Legyel oszinte
2018. jún. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Azt ne te döntsd el, hogy nekik mi a leendő kollégával a terveik.

Nem írtál semmi konkrétumot.Arról se írtál egy szót se, hogy milyen jellegű a "régi"(még a mostani) munkád, és milyen lenne az új munkahelyed.


Milyen diplomád van? Milyen jellegű a munka? Újságíró vagy könyvelő?


Amúgy meg nyilván az őszinteség a célravezető etéren. Azt, hogy van felmondási időd, amit le kell töltened, azt én kerek perec megmondanám, erről nem te tehetsz, és változtatni sem tudsz rajta.

2018. jún. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nyilván megmondom, sőt már ők kérdeztek rá a telefonban.


Úgy gondolom, a konkrét végzettség ismerete nélkül is lehet erről a kérdésről beszélni. ;)


Adatrögzítő szerű vagyok most és ennél azért valamivel kreatívabb lenne az új. Így, hogy határozott idejű, ugródeszkának jó. Hogy mi lesz, ha a határozott idő lejár... Kell néha az életben kockázat is.



Nehéz lenne nekem eleinte az új munka és sokat kellene tanulnom, de ha odafigyelek majd, képes leszek rá.

Szeretnék változást és új kihívásokat.


Úga érzem, elhivatottan tudnám csinálni, szép területről van szó.

2018. jún. 13. 13:17
 4/4 anonim ***** válasza:
86%
Kb azt mondd el nekik, amit az utolsó hozzászóasodban írtál. "Lenyügözni" nem tudod öket, de ha nagyon erölködsz vele, akkor azzal csak lejáratod magad. A leghatásosabb, ha öszintén elmondod, amit itt is, és ennyi.
2018. jún. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!