Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldön hol érdemes munkát...

Külföldön hol érdemes munkát vállalni és milyen munkát? Vagy itthon milyen vállalkozásba érdemes befektetni esetleg milyen vállalkozást érdemes indítani 3 millióból?

Figyelt kérdés

Érettségi előtt állok és nagyon elgondolkodtam hogx külföldön dolgoznék. A megcélozott helyek pl Amerika. Kanada. Lengyelország. Svédország. Ausztrália. Ez utóbbi tudom hogy nem egyszerű viszont tanulni és dolgozni is kimennék.

Van egy másik lehetőség hogy itthon maradok és betársulok vagy indítok egy kisebb vállalkozást erre az alap tőke 3 millió lenne. A harmadik lehetőség hogy érettségi után tovább tanulok mint pl szinésznek. Pénzügyi Nav nyomozónak egyetemen. Esetleg ingatlanosként elhelyezkedem vagy légiutaskísérőként. Teszem hozzá 24 éves férfi vagyok. Tényleg komoly öszonte vélemenyeket válaszokat várok esetleg kisebb segitségnek megfelelő tapasztalatot vagy bátoritó érveket


2018. jún. 16. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
A prostik jól keresnek kint állítólag.
2018. jún. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
OMG 24 évesen ilyen szitnen vagy, ijesztő...
2018. jún. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

Amerika és Kanada is ugyanolyan nehez mimt Ausztrália. Skilled workers nem leszel érettségivel.


Tanulj valami puackepes szakmat itthom 1-év gyakorlst utána Eun belül külföldi munkatapasztalat 3-5év itthon mestervizsga és majd utána vállalkozás.

2018. jún. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!