Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érettségi után milyen szakmát...

Érettségi után milyen szakmát érdemes lerakni amivel biztos anyagi hátteret és karriert tudok építeni itthon és külföldön? Mit gondoltok mit melyik szakmát lenne érdemes elvégeznem a felsoroltak közül? Budapesten melyik gimnáziumot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok jelenleg 8 általánossal rendelkezem saját hibám miatt. Nos viszont ezen javítva szeptembertől el akarok kezdeni egy esti vagy levelező gimnáziumot Budapesten vagy esetleg szakmát. Èrettségi után gondolkodtam hogy ami érdekel az pl a pénzügyi nyomozó szak. Szinészet, ingatlanos munkakör légiutaskísérő mint munkakör, vendéglátó üzletvezetés. Vagy esetleg a műszaki cikk eladó plussz melle egy boltvezetői szakma okj.

Budapesten eddig par iskolárol és intézményröl halottam mint pl oktatóhaz iskola kelenföld budakalász gimi. Véleményeket várok és esetleg tapasztalatokat.


2018. jún. 17. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szakács. Enni mindenhol szoktak az emberek.
2018. jún. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

Amiben te magad jó tudsz lenni. Hiába mondják a programozót, ha az nem menne. Hiába írták itt a szakácsot, ha amúgy nem nagyon megy a főzés. Hiába lennél ingatlanos, ha nem tudsz meggyőzni embereket. Hiába lennél "boltos", ha nem tudsz kommunikálni az emberekkel.

Szóval amiben jó tudsz lenni.

2018. jún. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
gázszerelő
2018. jún. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

Hova akarod 'lerakni'?

Olyan szakmát tanulj ki, amihez kedved van és nem haladja meg képességed.

Ahhoz, hogy külföldön dolgozz, a szakmán kívül még a nyelvet is meg kell tanulnod. Ha másért nem is, de azért, hogy megértsd, mit akarnak veled csináltatni!

2018. jún. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!