Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mekkora fizetesre szamithat...

Mekkora fizetesre szamithat egy automata tesztelo Pesten? (2 ev tapasztalattal)

Figyelt kérdés
2 ev tapasztalattal rendelkezek automata teszteles teren, romaniaban dolgozom jelenleg es munkat szeretnek valtani, Pestre koltozni. Eleg sok technologiaval dolgoztam mar (Gitlab CI/CD, java-selenium web tesztek, robot framework stb stb... ), de foleg appium - ios automata teszteket irtam. Azt szeretnem megtudni, hogy kb mekkora fizetesre szamithatok ebben a domeniumban? Netto fizetesre volnek kivancsi.

2018. jún. 19. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
250-300 ezer körül
2018. jún. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ilyen 350k+ összeget mondanék. Az automata tesztelő lényegében programozó és 300k nettót még 0 tapasztalattal is adnak már Pesten. Ráadásul az általad leírt technológiák a legelterjedtebbek között vannak, ha tényleg tudod őket használni, akkor szerintem nem gond elhelyezkedned ennyiért.
2018. jún. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Uhh hat kaptam egy privatot ez alapjan, szoval kicsit updateolom a dolgokat.

2 evvel 400k nettot kaptam, utana fel ev utan valtottam 450k nettoert, utana megint 1 ev mulva 750k nettoert, ami 2 ev alatt felment 950 nettoig.

Mostmar vallalkozo vagyok, amerikai cegnek dolgozok, napi dijban kapom a fizetest.


Persze kozbe rengeteget tanultam mostmar siman megy a framework letrehozas, python tesztek, ci/cd-t alapokrol fel tudok huzni. Most a cegnel Rust-ot tanulok es abban kodolunk

2022. márc. 23. 10:48
 4/4 A kérdező kommentje:
A provatra meg a valasz, hogy mi az automata teszteles, kb ugy kepzeld el hogy szinte minden manualis teszt atirhato automatara, pld weboldalon ide oda clickelgetes selenium segitsegevel, vagy backend kommunikacio automatizalas python rest-el
2022. márc. 23. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!