Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért várják hogy 6 munkakört...

Miért várják hogy 6 munkakört betöltő tudást végezzen az ember majdnem minimálbérét?

Figyelt kérdés

Grafikus munkakörben akarok elhelyezkedni van 1 éves kicsit több mint egy éves munkatapasztalatom értek a tördeléshez de csak magazin szinten nem könyveket tördeltem illetve az alapcsomaghoz adobe photshop illustrator idesign és még egy két efektet is megcsinálok after effectben például 3d s feliratok szinezés vágás.

Plusz amúgy 3d belsőket is tudok naggyából csinálni. (azért naggyából mert most tanulom és még nem menne gyorsan viszont lassan de szépen igen)



mindegy a lényeg hogy az álláshirdetésekben az alábbi munkaköröket egy munkakörnek tüntetik fel:

érts a dtp szövegtördeléshez ez egy

tudj angolul (miért tudjak ha itthon akarok dolgozni) amúgy alapszinten beszélek de nem fogok fordítani nekik meg külföldre telefonálni

ez megint egy munkakör

tudj webprogramozni ez megint egy munkakör méghozzá nem is alap hiszen programozni eszméletlen nehéz

http css6 meg stb mind tudjad

tudj videót szerkeszteni ez megint egy munkakör

előny de nem feltétel és akkor itt eresztik el a lovakat

3d program ismerete vfx ismeret am nem kell mondanom minimum 250 nettó csak külön ez a munka



éééééés akkor a végén kiakarják szúrni az ember szemét nettó 200 al?????

az mi???? albérlet meg bérlet meg kaja és kb elfogyott a pénz


2018. jún. 20. 12:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mert találnak rá embert. Ahogy általánosságban a bérek színvonala is azért ennyi, mert bőven lehet találni rá embert ennyiért. Vagy miért keresi itt egy diplomás akár a töredékét annak mint egy nyugati 8 osztályt végzett utcaseprő?
2018. jún. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
ez a bér konkrétan nem szánalmas hanem nulla semmit nem lehet belőle félretetnni kinek éri meg ennyiért?
2018. jún. 20. 12:41
 3/18 anonim ***** válasza:
41%
Már megint te, te pszichopata :D
2018. jún. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

már megint? ez a legeslegelső kérdés amit kiírtam

írt már ki más is ilyen kérdést?

2018. jún. 20. 12:47
 5/18 anonim ***** válasza:
Gondolom ez Bp, vidéken sem jobb a helyzet, ott meg nettó 120-at adnak ugyanezért. Kb 2-3 ember munkáját végezheti az ember,megbecsültség 0, pénz 0 és csodálkoznak, ha dobbant az ember külföldre...
2018. jún. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
nevetséges csak megtanulni ezeket a dolgokat úgy alaphangon 400 ezer egyenként (ebbe benne van az idő utazás stb. minden)
2018. jún. 20. 13:21
 7/18 anonim ***** válasza:

Tárgyalóképes angol alap dolog minden irodaimancikás helynél komolyabb munkakörben.


Webprogramozni egy rosszabb képességű csimpánz is megtanul vállalható szinten pár hónap alatt.


Nettó 200 szerintem is kevés ezért a melóért, de nem azért, mert különösebben magasan kvalifikált embernek kellene hozzá lenni.

2018. jún. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
lehet nem mondtam hogy magasan kvalifikált mérnök orvos informatikus nem tudom mi négy nyelven beszélő számítógép aggyal bíró einstein vagyok csak fizetést akarok kapni hogyha már ennyi időt meg energiát belefeccölök abba hogy ezeket az amúgy nem eszméletlen nehéz de nem is könnyű dolgokat megtanultam/jam mert nekem a webprogramozás még hátravan és jól írtad 3 hónap alatt meg is tanítják de az megint nem két forint
2018. jún. 20. 14:01
 9/18 anonim ***** válasza:
szeretném felhívni a figyelmed, hogy nettó 200 az a jelenlegi nettó minimálbér ~2.2X -ese. Ez nem majdnem minimálbér hanem a magyar alkalmazottak nagy részének álom. Annak ellenére hogy jogos amit írsz, a magyar bérszínvonal mellett ez egy reális bérezés.
2018. jún. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
csak azt nem értem hogy egy tv csatornánál van egy ember akiről tudom hogy annyi a dolga hogy trailereket vág. Ez önmagban egy szakma. Se nyelvet nem beszél se nem hangmérnök se nem operatőr nem kameraman semmi csak trailereket vág és nettó 500 ezret keres. Kezdőként 250 et keresett. Most lassan 8 éve dolgozik ugyanott. Akkor is 250 egy szakmáért.
2018. jún. 20. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!