Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire nehéz munka ez?

Mennyire nehéz munka ez?

Figyelt kérdés
Egy panzióba éjszaka recepciósnak lenni. Mik a feladatok?

2018. jún. 21. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
*panzióban
2018. jún. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
unalmas. ugyanaz a feladat, mint egy nappalisnak. kiszolgálni, eligazítani, fogadni a vendégeket. gondolom menedzselni a foglalásokat, visszaigazolni.
2018. jún. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És éjszaka nem veszélyes? Mit tudom én részegek,esetleg bejönnek és leütnek? Mennyire gyakoriak ezek nőként?
2018. jún. 21. 18:50
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Azok, aki bandában képesek bemenni egy panzióba, és leütni a recepcióst, hogy kirabolják a helyet, nem lesznek részegek. Nemhogy részegen, józanul is nehéz vállakozás lenne. Ilyen bűncselekmény szerintem a magyar kriminalisztika történetében még nem volt. Te hallottál valaha is ilyenről? Bárhol a világban? Nem, csak elképzelted. Na ugye.
2018. jún. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire forgalmas a panzió. Feleségem egy budapesti belvárosi szálláshelyen dolgozik (nem recepciósként), ott vannak azért érdekes sztorik, de 10 év alatt amióta ott van, csak egyszer történt olyan, hogy kirabolták a recepcióst, de az is nappal volt. Éjszakás műszakba amúgy direkt pasikat szoktak beosztani, hogy ha esetleg attrocitás történik, azzal talán kevésbé kötekednek. De egy kis nyugis panzióban lehet, hogy a madár sem téved be éjjel, szóval nem hiszem, hogy olyan nagyon kellene félni tőle.
2018. jún. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!