Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy találjak diákmunkát?

Hogy találjak diákmunkát?

Figyelt kérdés

Minden diákszovetseget megneztem de sehol nem volt hely a városunkba. Egy árufeltöltő munkat nem találok. Persze valahol van diákmunka csak nincs meghirdetve. Hol érdemes kerdezoskodni?

17/f


2018. jún. 21. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Melyik városban keresel?
2018. jún. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Leírom, én hogyan csináltam:


A nyakukra jártam egy-két hétig mindennap, hogy van-e munka, ezt megunták és adtak egy árufeltöltő melót. Ezt

a munkát megcsináltam átlag feletti színvonalon (a legtöbb diák tróger és az is csoda, ha bemegy dolgozni a megbeszélt időben, illetve nem pofázik vissza az állandó dolgozóknak és a feletteseinek - szóval nem nehéz kitűnni).


Miután ez megvolt, mindig engem hívtak elsőként és sokszor vissza is kellett utasítanom őket, mert már nem volt időm és energiám annyit dolgozni.

2018. jún. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Hát akkor keresgélek még csak az a gond hogy mindenhova diákszovetsegen keresztül lehet jelentkezni. Aztán mondták ha lesz üresedés akkor "szólnak"
2018. jún. 22. 08:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha elég kitartó vagy, lesz "üresedés".
2018. jún. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Hát akkor keresgélek még csak az a gond hogy mindenhova diákszovetsegen keresztül lehet jelentkezni. Aztán mondták ha lesz üresedés akkor "szólnak"
2018. jún. 22. 09:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Az nem baj, mert a diákszövetkezet csak előny egy főálláshoz képest (rugalmasabb vagy, te osztod be az idődet, több pénzt kapsz diákként stb.). A lényeg, hogy a szövetkezetnél ismerjenek meg, utána már nem lesz olyan gond, hogy nincs munka a számodra.
2018. jún. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%

Mondjuk nem június végén kell diákmunkát vállalni, hanem már április-májustól suli mellett jelentkezni a szövetkezeteknél és dolgozgatni suli mellett. Aki tanévközben is vállal melót, annak nyáron is lesz, mert megbízhatónak fogják tartani.

Több diákszövetkezethez is beléphetsz tagnak, aztán odamész dolgozni, ahol van meló.

A hostess, szórólapos, irodai és egyéb munkákra a "régi motorosokat" teszik. Az újaknak marad a gyár, a kukorica címerezés, az árufeltöltés. Amúgy ezek se rosszak, sőt néha jobban fizetnek.

Viszont az is kell tudnod, hogy ilyenkor az iskola után nagyon gyorsan megugrik a diákszövetkezetekhez jelentkező emberek száma, ilyenkor napi 20-30 új diák is belép (dolgoztam ilyen helyen adminisztrátorként). Na már most nem tudnak mindenkinek munkát adni, de ha méész, jelentkezel, csinálod, érdeklődsz és a szarabb munkát is bevállalod, akkor a projektvezetők a jobb melókra is ráfognak tenni.

2018. jún. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!