Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Richter Gedeonnál tényleg...

A Richter Gedeonnál tényleg igaz ez?

Figyelt kérdés

Kaptam egy szórólapot, hogy a Richter embereket toboroz a dorogi telephelyére, laboránst és gyógyszeralapanyag gyártó munkakörre. Tényleg ekkora az ember hiány? Pár éve kihalásos alapon lehetett bejutni oda! Amire kíváncsi vagyok az amit ígér az igaz-e vagy ez is a tipikus reklám, hogy menj oda dolgozni.


Juttatás:cafetéria bruttó 402000 ft/év,

nyugdíjpénztári hozzájárulás,

céges kondi,

céges ovi és üdülő


Pénz:

Egyműszak:243600 ft

Három műszak:353220 ft

Megszakítás nélkül három műszak:414120 ft


Tehát ezeknek mekkora a NETTÓJA és valójában is ennyit adnak-e vagy csak ígérgetés? És megéri ide jönni dolgozni?

Ha valaki ott dolgozik az még jobb. Köszönöm a válaszokat.



2018. jún. 23. 19:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%
Ha ez levan papírozva akkor nem blöffölnek, ez egy gyógyszergyár és azért gondolkodjunk már egy kicsit , egy laboráns az laboráns, nem cigaretta papírokat, hüvelyeket dobozol, meg válogat.
2018. jún. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
69%
Nem értem a csodálkozás tárgyát, elmész egy akármilyen gyárba, akinek papírja van az adott területre szakértelem, szaktudás tekintetében azok nem filléreket keresnek. Egy technikus nem 85-ért dolgozik egyik gyárba sem.
2018. jún. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

A csodálkozásom tárgya az az, hogy régen nem lehetett bejutni oda most meg lasszóval fogják az embereket.

A pénzt azért kérdeztem mert elég sokszor be bizonyosodik, hogy el van ferdítve a dolog. Természetesen tisztában vagyok vele, hogy szakképzettséggel nem minimálbérért fognak ott dolgozni az emberek.

2018. jún. 23. 20:46
 4/23 anonim ***** válasza:
27%
Ezek reális bérek.
2018. jún. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
48%
Teljesen reális. Egyébként egy tőzsdei cég nem teheti meg hogy hazudik.
2018. jún. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%
Nekem 6 éve vegyészmérnökként bruttó 180e-et ajánlottak, ismerős 10 év után kapott br. 230e-et+8e cafeteria, de kilépett mert a frissen belépőknek magasabb bért adtak!
2018. jún. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
76%

Reális pénz, csak én nem szívesen melóznék egèsz nap Darth Vadernek öltözve, napi 12 órában.

Az egyik haverom a Sanofinál van, melege van állandóan és nagyon nagy a felelőségge. Plusz ha elmegy pisálni a szünetben 10 perc mire levetközik.

2018. jún. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Másik gyógyszergyár ugyan de nálunk is hiány van. Nem tudunk feltölteni egy csomó pozíciót. Pedig egy kicsit jobbak is a bérek itt.
2018. jún. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Csak annyit mondok: igaz
2018. júl. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
60%

"A csodálkozásom tárgya az az, hogy régen nem lehetett bejutni oda most meg lasszóval fogják az embereket."


Te átaludtad az elmúlt 4-5 évet?:)


2018-at írunk, az ilyen Richter-féle trágya munkahelyek már nemigen fognak normális munkaerőt találni.


Anyám ott dolgozik, mondanom sem kell, nem fizetek agyon, bezzeg a főnök ismerősének a kertész cégének mindig kell munkát adni sok pénzért.


Diplomásokat már nem is nagyon akarnak felvenni, csak laborba megfelelő végzettséggel, mivel ők is tudják, h egy diplomás nyelvet beszélő fiatal nem fog ott bohóckodni neki évekig prolik között.


de már a

2018. júl. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!