Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten frissdiplomás...

Budapesten frissdiplomás program ennyi pénzért?

Figyelt kérdés

Br 300at ajánlott a cég. Ti elvállalnátok ennyiért?

Én kicsit keveslem, de a többi helyről, ahova jelentkeztem, fel sem hívtak.



2018. jún. 29. 10:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Milyen diplomával?
2018. jún. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
25%
Tedd össze a kezed, hogy ezt is felajánlották neked friss diplomásként és ha kevesled, akkor menj el minimálbérért rabszolgának, utána sokkal jobban meg fogod becsülni!
2018. jún. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
29%
Igen, repülnék. 0 tapasztalattal, friss diplomásként könnyes szemmel mondanék köszönetet azért mert munkát kapok a szakmámban, nem is vállalhatatlan fizetésért.
2018. jún. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ milyen diploma, illetve milyen pozíció. Egy közgazdásznak megfelelő, egy szoftverfejlesztőnek viszont nagyon kevés például.
2018. jún. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%

A friss diplomás programokat rendszerint nem szoftverfejlesztőknek tartják, tegyük hozzá.


Vállald el egyébként. Rengeteget lehet ilyenkor tanulni.


Általában rotálnak az üzleti osztályok között, komplex betekintést kapsz a folyamatokba.

2018. jún. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
60%

Mi anno 2013-ban pont ennyiért kezdtünk frissdiplomás programban.

Szvsz frissdiplomásként ez még ma is fair.

2018. jún. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok frissdiplomás és két év tapasztalatom is van már. Viszont csak innen hívtak vissza. Egyébként mérnök vagyok és közgáz mesteren tanulok.
2018. jún. 29. 11:27
 8/19 anonim ***** válasza:
53%

"Viszont csak innen hívtak vissza"


Magyarul egyedül ők állnak veled szóba, és akkor még kevesled? :D Nem tűnsz valami életképesnek

2018. jún. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
17%
Milyen mérnök? Nem mindegy.
2018. jún. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%

1: kevesled - keress tovább

2: kell a meló - dolgozol, és keresel tovább, ha kapsz jobb ajánlatot 3 hónapon belül szó nélkül leléphetsz, utána 1 hónap felmondási idő után.


Nem csak a munkáltató szabhatja meg a pénzt, ami keresel. Ha kapsz jobb ajánlatot, te is tovább állhatsz.

2018. jún. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!